вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
natalia.kamyshnykova
Дата реєстрації: 13 червень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Наталія Камишникова
Нововолинськ
іноді пишу :)
Якось це все припахкує. От ви б самі вийшли звідкілясь, якби на вас отак тупо тисли? Вимагайте відставки Януковича, вимагайте покарань для злочинців-силовиків. Але не витирайте ноги об свою ж Конституцію, ст.24. Сьогодні ви так, завтра вас так. Не туди б'єте, хлопці і дівчата, не в рядових партійцях - головне зло. Із конкретним Башкаленком розберіться для початку, ви ж його у відставку не відправили, як Клімчука.)) А це все - пінистий народний гнів, каналізований протест.
29 січень, 2014 в 15:01
Писала, але комент не проскочив, повторю. Клімчук із усіма його вадами й мінусами увійде в новітню історію України як єдиний чиновнк, який став на коліна перед своєю громадою і просив зберігати спокій і мир на Волині. Ще й розписочки від ватажків опозиції домігся, що в області не буде колотнечі)). А вирулив учора у сухому підсумку Башкаленко, голова обласної ПР, перший заступник голови ОДА, тепер в.о. Клімчуку бажаю здоров'я, він пішов ГІДНО. А волинянам бадаю, аби його наступник був значно гіднішим за Башкаленка, свободівців і Бондаря.
25 січень, 2014 в 12:38
Ну, що ж, принаймні Клімчук увійде в новітню історію України як ЄДИНИЙ чиновник, що став на коліна перед громадою. І заразом домігся від ватажків опозиції заяви про дотримання спокою на Волині. Ні того, ні іншого в Україні не зробив із відставлених "губернаторів" ніхто. Дипломат. І вчитель. Як не крути. Здоров'я вам, Борисе Петровичу. І нехай вашим наступником буде хтось гідніший за Бондаря і за Башкаленка.
25 січень, 2014 в 10:24
Клімчуку аплодують, що подав у відставку і знову вийшов до людей це сказати. Я йому аплодую теж. Поводиться зараз ГІДНО.
24 січень, 2014 в 14:09
Ну, молодці колеги. Мене там допишіть унизу.
23 січень, 2014 в 17:57