вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
kvak30
Дата реєстрації: 17 грудень 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Віталій Ткачук
Луцьк
30 березень 1982 р.
kvak30
Голова Волинського осередку Всеукраїнської громадської організації людей із інвалідністю по зору "Генерація успішної дії", координатор студії друку шрифтом брайля "Braille studio"
Особисто я теж вважаю, що це нещасний випадок і що не варто домислів робити, але казати, що от ті, хто каже, що аварія замовна що це правокації Путіна теж не маю права, бо я там не був і не знаю. Тому тих, хто каже, шо це Путінська пропаганда раджу цього не робити, бо ні вас, ні мене там не було. Останнім часом чомусь прийнято на те, що йде в розріз з владою, казати, о це замовив Путін і цього говорити не можна. На цю тему є дуже класна стаття Остапа Дроздова http://ua.112.ua/analityka/yak-viyna-na-shodi-rozstrilyala-ukrayinsku-zhurnalistiku-186920.html Тому, аби підсумувати хочу сказати, що я не вірю в те, що Кузьмі аварію підлаштували, але відкидати цього, що пишуть протилежне не маю права.
09 лютий, 2015 в 18:25
Не розумію чого УПЦ ображається, коли на їх кажуть Московська Церква? Адже вони перебувають в єдності з ними згадують на службах Кирила і кажуть, шо вони не Московські, а Українські ну повний абсурд. А те, шо люди переходять в Київський патріархат є правльно і логічно.
15 вересень, 2014 в 22:59
Шановні молоді регіони! А вам не здається, що ви вже просто заспамили це видання своїм добром? От якби ви стільки робили як про це писали, то був би результат, а то ну чесно аж гидко читати. чуть не шо одразу велика публікація про ваше "Добро". Стахановці!
22 жовтень, 2013 в 12:23
Мені це теж більше ніж сподобалось, тому і виклав, а на перший коментар, то навіть не хочу реагувати людина сама все сказала.
04 червень, 2013 в 01:14
Перепрошую, поки не навчився вставляти відеоссилку на цьому сайті, щось моя озвучена програма тут не працює добре, тому прошу редакторів виправити мою помилку. Дякую.
25 червень, 2012 в 22:11
попередня 1 2