вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Не розкрито тему помилок у вивісках. Також відзнятий матеріал не структуровано за тематикою, все звалено докупи: і креативні, і смішні, і стильні, і ті, що являють собою майже витвори мистецтва. Я би додала сюди - незрозумілі назви закладів та просто назви, які показують поклоніння Заходу. До незрозумілих я віднесла би те саме "Пано". До безтолкових назв - стоматполіклініки "Грація". До поклоніння - "Просто маркет". Значення слова "market": 1) базар, ринок 2) ринок (збуту); збут; попит 3) торгівля 4) ринкові ціни 5) амер. продовольчий магазин. Що стосується українського написання - немає в словниках такого слова - "маркет" ...). Донедавна на проспекті Грушевського кілька років красувалася на перукарні вивіска: "Де Жавю". Лише років через сім її змінили, нарешті, на "Дежа Вю" ... Ех ... грамотії, плазуни перед іноземщиною!
24 серпень, 2013 в 20:06
Пане Олександре, а давайте спільнокоштом видамо фотоальбом про сучасний Луцьк! Якраз оці Ваші публікації можна взяти за основу. Думаю, що багато лучан долучаться, особливо користувачів Борди, серед яких є багато корінних лучан старшого покоління.
24 серпень, 2013 в 19:39
""Деяких кінотеатрів, як наприклад, «Хроніка» на Волі, вже немає. Від інших залишилися тільки приміщення."" Саша, від "Хроніки" приміщення теж лишилось, зрівняли з землею кінотеатр "Комсомолець" на Розвилці, бо не могли знайти інвестора.
24 серпень, 2013 в 19:25
А ресторан "Дорожний" забули згадати!
24 серпень, 2013 в 19:22
Читачі не прискіпуються, а дають уточнення. Як правило, це старші люди, які старий Луцьк знають трошки краще. Пробачайте їм:-)
24 серпень, 2013 в 19:19