вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Справді, рожищанські маршрутки відходять з Привокзальної площі кожних три хвилини, зате четвірки тролейбуси - рідкість. Можна пустити рожищанський транспорт тільки до колишньої кінцевої 22 маршруту на вул. Ковельській, і то їм зажирно. Луцьк із того ніяких податків не отримує. Та сама біда зі смердючими ківерцівськими маршруткамиз брудними чохлами на пасажирських кріслах, які довозять ківерчан на Старий ринок, до тубдиспансеру та технічного університету. Навіщо вони об"їжджають ціле місто? Досить до Варшавського ринку - і до побачення.
21 серпень, 2013 в 20:01
Казав Горгут, що в угоді з мерією не вказаний термін, до якого треба укласти договори з підприємцями на 22 роки. Мовляв, я можу укласти ці договори й через 5 років.
21 серпень, 2013 в 18:15
В 90-х роках минулого століття батьки відправляли дітей до вищих навчальних закладів з надією, що через 5 років у країні щось зміниться і з"являться робочі місця. Не хотілося, щоб дитина потрапила до армії у тому вигляді, в якому армія існує. Не хотілося, щоб дитина потрапила під вплив вулиці... Хотілося сподіватись, що дівчина "з дипломом" вдало вийде заміж, може, й за перспективного однокурсника... Теперішні діти починають думати головою років з 25, тому за них, 18-літніх, думають батьки - і пхають до вишу. Це саме найпростіше, що можуть зробити мами (татусі часом і не вмішуються в процес профорієнтації) - заплатив і нехай чадом займаються професори. Такий собі дитсадок для великих дівчаток та хлопчиків. Особливо для матерів тих школярів, які виросли без батька, дуже важливо, щоб дитина не пішла кривою стежкою... Зараз дітей пхають до вузів, щоб самим мамашам піднятися в очах знайомих. Аякже, у мене дитина не дурніша за сусідчину Ольку. Освіта дітей стала питанням престижу деяких батьків. А з іншого боку, провівши п"ять років на студентській лаві в рідному місті, не по гуртожитках і під пильним оком батьків, молода людина має шанс звикнути до гарних манер, іноді "обтесатися", в усякому разі, не стати маргіналом, або, як раніше казали, "биком", "бичкою".
19 серпень, 2013 в 17:47
Хай кожен день ясніє небом чистим, Світанки сяють,скупані в росі, У серці радість розквіта іскриста, І мрії хай збуваються усі. Хай молодість Твоя ще довго квітне, Усмішка сяє на Твоїх устах, І лиш хороше, радісне, привітне, Тобі в житті перетинає шлях! З днем народження!
19 серпень, 2013 в 13:22
http://www.volyn.com.ua/?rub=9&article=0&arch=273
18 серпень, 2013 в 19:25