вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Ой мелють, ще й як мелють... Нардеп обіцяє йти до керівництва «Укрзалізниці» – «вибивати» потяг Ковель-Чернівці http://www.volynpost.com/news/18627-nardep-obiciaie-jty-do-kerivnyctva-ukrzaliznyci--vybyvaty-potiag-kovel-chernivci#comments На дитячому майданчику паркуються автомобілі http://www.volynpost.com/news/8466-na-dytiachomu-majdanchyku-parkuyutsia-avtomobili Лучани скаржаться на безгосподарність «дорожників» http://www.volynpost.com/news/17302-luchany-skarzhatsia-na-bezgospodarnist-dorozhnykiv Прямо колекція обіцянок!
14 серпень, 2013 в 20:42
Панове, навіщо писати в НОВИНАХ про плани того і того депутата чи депутатської комісії? От коли Івахів вирішить питання, тоді можна і новину "ставити на шпальти". Яскравий приклад невиконаного - матеріал про майбутнє відновлення спортивного майданчика по вул.Генерала Шухевича: http://www.volynpost.com/news/8466-na-dytiachomu-majdanchyku-parkuyutsia-avtomobili Скоро рік, а на майданчику як була стихійна парковка і сміттєві баки, так і є. Другий приклад невиконаного (та й ніхто не збирається виконувати, а обіцянку ВолиньPost опублікував)- майбутній ремонт тротуарів на проспекті Перемоги, на якому заасфальтували тільки проїжджу частину: http://www.volynpost.com/news/17302-luchany-skarzhatsia-na-bezgospodarnist-dorozhnykiv "заступник начальника управління ЖКГ Луцької міської ради Микола Осіюк розповів, що на проспекті Перемоги ще не завершені ремонтні роботи, бо там планують зробити пониження та ремонт тротуарів. За словами посадовця, роботи завершать до кінця липня." Вже кінець серпня, а на переході - ями... Я вас дуже прошу - НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ОБІЦЯНОК! Тільки НОВИНИ!
14 серпень, 2013 в 19:41
До речі, біля воріт ринку, якими завозять м"ясо та коло в"їзду на автостоянку частенько після дощу розливається... не калюжа, а та сама річечка Глушець...
12 серпень, 2013 в 23:52
Недавно й Старий ринок ненадовго став судноплавним. А взагалі - зверніть увагу на те, як повздувався асфальт в "залізному" ряду, як повгрузали в асфальт контейнери. Добром це не закінчиться, місцевість, де ринок, знову заболочується - природа бере своє.
12 серпень, 2013 в 23:49
А колесо огляду спочатку встановлювали невеличке, а вже потім, коли повиростали дерева, встановили вище колесо огляду. Здається, до 900-річчя Луцька, але я не впевнена. Кожен атракціон тоді виготовляв якийсь завод, завод же й ремонтував, і фарбував, і налагоджував шовесни "підшефну" каруселю. А я ще пам"ятаю, як в парку мультики крутили в старенькому автобусі ЛАЗ. У ньому було дуже душно. Ще було кафе "Черемшина" біля центральної алеї, а біля каруселі "Фігурна" (з кониками, оленями) - кіоск із морозивом, лимонадом, коржиками, кураб"є. До квиткових кас були черги. Тому що ціни на атракціони були цілком доступні - починаючи від 5 копійок дитячий квиток на "Лодочки" (найдешевше фруктове морозиво коштувало 7 копійок, "Ескімо" - 9 копійок, стакан соку - 10 копійок). Пізніше з"явилися карусель "Сюрприз" та "Автодром" - вони були найдорожчі - 40 копійок для дорослого. Білі лебеді плавали просто в каналах парку! В канали була запущена риба - білий амур, вона поїдала ряску. А на свято День рибалки продавалися квитки на ловлю риби в каналі. Періодично канали чистили робітники луцьких заводів (кого везли в колгосп на збір картоплі, а кого в парк на канали). Шановні коментатори, додавайте свої дитячі спогади про наш парк! Також хотілось би продовження матеріалу, присвячене роботам скульптора Миколи Голованя в парку. Можливо, лучани мають фотографії цих витворів мистецтва. Коли вони з"явилися? Дякую, Олександре! Завжди з задоволенням читаю Ваші матеріали.
12 серпень, 2013 в 15:30