вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Організація, яка займається майновими відносинами, (у Росії це Комітет з управління майном і земельними відносинами адміністрації міста) може (і повинна, так як мова йде про пам'ятку) звернутися із заявою до суду з вимогою про визнання права муніципальної власності на безхазяйне житлове приміщення, розташоване за адресою: ... ... ... ... .... Потрібно звернутися із заявою до Управління юстиції про прийняття на облік даного об'єкта, як безхазяйного об'єкта нерухомості. Якщо після закінчення року прав на дане житлове приміщення не заявлено, звертаються із заявою до суду і просять визнати право муніципальної власності на даний об'єкт. Тоді або господарі зголосяться, або можна буде ці об"єкти взяти на облік як муніципальну власність і вже як муніципальну власність доглядати.
31 липень, 2013 в 22:42
Так яка ж мета переслідується? Обмежити рух чи поповнити казну? Куди подінуться власники транспорту зі своєю технікою, які не бажають платити за парковку в Старому місті? Подумали? Потрібно влаштувати на "передзамковій площі" Старого ринку парковку, платну, для базарників або для всіх бажаючих. Це там, де й була парковка до 90-х років - між замком і підстанцією. Так, доведеться прибрати п"ятдесят металоконструкцій, але й на заводах часом скорочують 50-100 робітників, таке буває...
31 липень, 2013 в 22:30
А де фото зіпсованого товару? Чому розмоклі коробки порожні? Де печиво, риба і макарони, які розтали?
31 липень, 2013 в 22:22
Двічі один і той самий абзац у тексті.
31 липень, 2013 в 22:08
У громадському жіночому туалеті повинно бути більше кабінок, ніж у чоловічому, бо анатомічні особливості жінок вимагають більше часу на те, щоб звільнити дещо від білизни і справити природні потреби, та щоб привести дещо в порядок під час критичних днів. Особливо взимку, коли багато часу витрачається саме на звільнення, а не на сам процес... Прошу не кидати в мене тапками, давно наболіло:-)
30 липень, 2013 в 22:29