вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
От сиджу чекаю, коли зі мною поділиться. За яким принципом обирається об"єкт "благодіянь"? Я - за те, щоб лучани мали достойну роботу і гідну оплату, гарну пенсію, дешеві ліки та розумні тарифи за комунальні послуги. Тоді не треба буде благодійників. Хотіла б також, щоб всі лучани отримали повністю всі свої "радянські" заощадження, ніж випрошувати в Палиць на лікування та пральні машинки.
24 липень, 2013 в 23:07
А давайте підемо далі. Нехай Теремнівський хлібозавод дітям війни безплатно хліб роздає. Чим він кращий за маршрутчиків? Також нагальна потреба дітей війни - безплатні послуги перукарень і ремонту взуття. Знаю, що вказані проблеми ну точно хвилюють дітей війни. А ви в проїзд маршрутками вчепилися.
24 липень, 2013 в 22:38
Ітіть-колотіть, у них же пенсія є! У нас що, комунізм, чи що, в окремо взятому Луцьку? Чому така ж дитина війни селянка з Оздова не може скористуватися такою пільгою? Чому я, дочка дитини війни, вожу матері продукти і ліки і при тому оплачую свій проїзд? Нарешті, є діти війни, які пересуваються містом і за місто власним автомобілем, то навіщо їм той пільговий проїзд маршруткою чи тролейбусом? Мірилом заслуг громадянина має бути тільки розмір його доходу, тобто пенсія. І ніяких пільгових тарифів, пільгових цін, безплатних путівок. Це тільки розколює суспільство, а користі не приносить нікому. Он у бацьки Лукашенка - студенти і пенсіонери оплачують 50% проїзду в автобусі і метро. Хоча бюджет країни можна цілком назвати соціально спрямованим (в порівнянні з бюджетом України). І ще жоден пенсіонер не вмер з голоду.
24 липень, 2013 в 22:29
Категорія дітей війни повністю забезпечена безплатним проїздом у тролейбусах. Та не забезпечена тролейбусами. Зі Старого ринку на проспект Волі мамі довелося півгодини чекати тролейбуса. А номери підходящих маршруток мама просто не знає, бо рідко вибирається далі двору.
24 липень, 2013 в 22:15
Ви впевнені, що підприємці, а не покупці?
23 липень, 2013 в 23:17