вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Судячи з розмірів підвалу, плита має бути чималенька і має бути покладена хоча б на верхні краї двох протилежних стін підвалу.
12 квітень, 2013 в 20:08
Землю в оренду може взяти хіба що підприємець, тоді він зможе облаштувати ринок, організувати прибирання і громадський туалет, сплачувати податки. Інакше ніяк. Про всяк випадок зверніться до АСОЦІАЦІЇ ЗАХИСТУ ПРАВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ "БІЗНЕС-КОВЕЛЬ", ВУЛ. СТЕПАНА БАНДЕРИ БУД. 7, керівник ОТКАЛЕНКО Володимир Миколайович (якщо нічого не змінилося).
12 квітень, 2013 в 19:23
Щоб інвестувати в «магазинчик чи кафе» в Старому місті, в малонаселеному мікрорайоні - треба бути, мабуть, не сповна розуму. Будь-який інвестор прагне свої гроші повернути якнайшвидше. Не варто розраховувати, що на місці Старого ринку хтось зведе шедеври архітектури, подібні старовинним існуючим - під ринком знаходиться болото, хтось захоче розпочати капітальне будівництво на палях? У крайньому випадку, там з"являться хатини, подібні будівлям навпроти Сіті-парку (правобережна Сапалаївка). Чи сам Старий ринок перетвориться на комплекс недорогих споруд а-ля Сіті-парк.
12 квітень, 2013 в 00:52
Ах, какіє інтєллігентниє ліца ми відєлі в прошлом году в репортажах, снятих нєпосрєдствєнно возлє ізбіратєльних участков Донецкой області!
10 квітень, 2013 в 02:18
А кто в нашей стране за 20 последних лет разбогател? Единицы. Остальные - не в состоянии хоть немного подняться - непосильная коммуналка, поборы в больнице,школе и садике, платное высшее образование, дорогое жилье - и всё это при незащищенности наших стариков и наших низких доходах. Кредиты - так при доходах 2000 гривен (согласно справке с места работы) банк дает кредит 3000 гривен. Офигительный бизнес можно организовать!
09 квітень, 2013 в 09:47