вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
"поки не з'явиться той, хто потенційно візьме відповідальність за майданчики, доти ніхто їх будувати не буде" Ти мер чи хто? Майданчики мають бути на балансі ЖКП, за їх збереження має відповідати ЖКП. Так було завжди і так повинно бути. І ЖКП має все встановлене фарбувати, ремонтувати, гілля дерев обрізати, траву скошувати. Для Романюка це дивно? Ах да, у нього дитинство не в Луцьку проходило... Співчуваю, співчуваю...
26 березень, 2013 в 23:30
Толковий репортаж. Учора на Волинських новинах бачила тільки фото з місця події, серед яких фото Банади з вінком на голові. Піду погляну, чи прибрали те фото)))))
26 березень, 2013 в 10:07
А мені не цікаво, щоб у моєму дворі таке стояло. Для чого закони існують? Двір - спільна неподільна власність мешканців будинку, яке право має хтось забрати собі в користування те, за утримання чого ми сплачуємо усі?
26 березень, 2013 в 10:03
Теж одного разу прямувала увечері маршруткою з ДПЗ у центр. На наступній зупинці до салону увійшла знайома і подала водієві 200 гривень. Він почав верещати, що не має здачі. Знайома відповіла, що їде геть на 40-й квартал і здачу може почекати. Водій ще кип"ятився. Тоді я простягнула знайомій гривню (і гривню копійками вона мала). Пані подала дві гривні водієві і попросила двохсотку назад. Ех, скільки довелося вислухати до того і після того, як водій повернув велику купюру! Саме дивне те, що пасажири теж вирішили, що ми зі знайомою сідали до транспортного засобу разом і підтримали водія, що ми морочимо йому голову... Я сама торгую і маю в день часом і сто клієнтів, буває, що й три людини підряд беруть на дві гривні, а дають по двохсотці. Завжди виходимо з ситуації нормально, виручають інші клієнти та коллеги. Вийшов на роботу - нерви в коробочку. Поганий настрій залиш удома.
26 березень, 2013 в 09:58
Викупити за невеликі гроші. 62 квартири стануть власністю міста.
26 березень, 2013 в 09:36