вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Не знаю, не знаю, Іван Павлович. З тих пір, як відкрився Новий ринок, я ще жодного разу там не була і не хочу. І 90% знайомих там теж ще не бували. Це треба бути хворим на голову, щоб з центра міста їхати на Новий скуплятися, коли поруч, на тому ж місці, залишилася Варшавка. Колишні торговці з ринку "Ювілейний" вижили на "Північному" тільки завдяки тому, що район ринку "Північний" - густонаселений. А от риночок на Грушевського, 20, перенесли до залізничного вокзалу, і всі змушені були туди перейти. Та залишилися - одиниці. Якщо маєте серед своїх знайомих торгових агентів по пиву чи ковбасах, розпитайте їх. Більшість точок взимку, коли на "Привозі" немає пожвавлення навколо сільгосппродукції, стоять закриті. Натомість "Салют" на Грушевського,20 процвітає!
18 березень, 2013 в 17:18
4 тис. дол.? Не менше семи тисяч за 4 м кв було на Старому ринку, а на Новому мова буде йти про приміщення від 15 м кв. Менші будки ніхто робити не буде. Навіщо той гемор зі справлянням оренди з "голодранців",яких виженуть з-під замку.
18 березень, 2013 в 16:57
Нічого не треба переносити. Адже і у дитсадках, і в офісах роблять ремонт, а не переносять їх. Заводи переоснащують. Що заважає переоснастити ринок? А зробивши мистецькі крамниці, калюж не позбудемося. Грунтові води.
18 березень, 2013 в 16:49
коворкінг центр «Репортер» А що це таке? Можна українською? І де це, за якою адресою?
18 березень, 2013 в 14:20
Ага - одєржимиє ідєєй! Таких у Ліпінах достатньо є. Були б адекватні - прийшли б одразу з представниками правоохоронних органів. А так - яке вони мають право вимагати показати їм дозволи на проведення заходу? Посилаються на закон, але не в змозі ні назвати його, ні процитувати.
18 березень, 2013 в 12:34