вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Що правда, то правда. В радянські витверезники, які підпорядковувалися УВС, плату за послуги (чи штраф?) та паспорт привозили дружини пияків, в іншому випадку ніхто пияка не випускав звідти.
01 березень, 2013 в 00:08
Це хто такі - "еліта нації"? Це ті, хто після загибелі В"ячеслава Чорновола розпорошив Народний Рух України по різних приватних партійках, хто не зміг в жодному українському парламенті створити більшість?
28 лютий, 2013 в 20:42
Моя старенька мати, родом з Оренбурзької області - українка з 1947 року. Вона вільно спілкується і читає українською мовою Ніколи не була комуністкою, в 1991 голосувала за українську Незалежність, голосує за Тимошенко і Боруцького, не ностальгує за СРСР. Так само і ми - її діти та онуки віком 50-28 років. Та всі ми - проти встановлення пам"ятника черговому "вождю", проти нового істукана взамін поваленому. Совєти були розумнішими - залишили сквер біля РАЦСу територією, вільною від політики та ідеологічних ігрищ. Думаю, що це було передбачено й радянськими архітекторами, що проектували сквер... Що не кажи, а й тоді існувало табу на бездумне розташування пам"ятників з ідеологічним підгрунтям - тому й не було бюстів Леніна ні біля ЗАГСу, ні в парку, ні на Театральному майдані, ні навпроти кінотеатру "Промінь", ні навіть перед Палацом піонерів. А зараз спаскудити архітектурний ансамбль беруться навіть не архітектори - політикани... Може б їх енергію - та в інше русло? Ліквідувати стихійні стоянки в центрі, відродити спортивні майданчики, спроектувати хоч одненьку НОВУ площу чи сквер, з пам"ятником Бандері чи без нього...
28 лютий, 2013 в 20:15
Біля нашого РАЦСу відпочивають і в РАЦСі єднають долі не тільки націоналісти, але й люди інших політичних поглядів та особи аполітичні, також громадяни інших держав, яким Бандера по барабану. Також там оформлюють шлюб віруючі, які через релігійні переконання не займаються політикою, не думають про політику, яким противне братовбивство, тероризм і зброя. А вони також є платниками податків! І не можна їхні кошти витрачати на противну їм справу, а поважати їх вибір цивілізоване суспільство зобов"язане.
28 лютий, 2013 в 19:54
Ті пам"ятники Бандері нав"язують мешканцям міст точно в такий же спосіб, як 45 років тому пам"ятники Леніну, а ще раніше - Сталіну та Дзержинському. Може, досить ідолопоклонства? Що там у Біблії сказано щодо поклоніння істуканам? Такі самі дебіли, як і ленінці, прикро...
28 лютий, 2013 в 19:39