вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Землю в оренду може взяти хіба що підприємець, тоді він зможе облаштувати ринок, організувати прибирання і громадський туалет, сплачувати податки. Інакше ніяк. Про всяк випадок зверніться до АСОЦІАЦІЇ ЗАХИСТУ ПРАВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ "БІЗНЕС-КОВЕЛЬ", ВУЛ. СТЕПАНА БАНДЕРИ БУД. 7, керівник ОТКАЛЕНКО Володимир Миколайович (якщо нічого не змінилося).
12 квітень, 2013 в 19:23
Щоб інвестувати в «магазинчик чи кафе» в Старому місті, в малонаселеному мікрорайоні - треба бути, мабуть, не сповна розуму. Будь-який інвестор прагне свої гроші повернути якнайшвидше. Не варто розраховувати, що на місці Старого ринку хтось зведе шедеври архітектури, подібні старовинним існуючим - під ринком знаходиться болото, хтось захоче розпочати капітальне будівництво на палях? У крайньому випадку, там з"являться хатини, подібні будівлям навпроти Сіті-парку (правобережна Сапалаївка). Чи сам Старий ринок перетвориться на комплекс недорогих споруд а-ля Сіті-парк.
12 квітень, 2013 в 00:52
Пані не відрізняє поняття "літературний стиль" і "стилістична помилка"... Я не вважаю себе "найбільшим літературним знавцем" і, навідміну від Вас, не переходжу на особистість автора матеріалу чи коментатора. Що стосується моїх нібито "постійних "повчальних" та занудливих коментів,які своєю "стислістю" займають весь простір великого екрану монітора)))", то мало які з них адресовані саме Вам. Тож не читайте. Не кривіть душею, жоден з них не займає стільки місця. І за змістом аж ніяк не являють собою навкололітературну маячню, навідміну від Ваших опусів. Дякую за увагу!
11 квітень, 2013 в 09:35
Ах, какіє інтєллігентниє ліца ми відєлі в прошлом году в репортажах, снятих нєпосрєдствєнно возлє ізбіратєльних участков Донецкой області!
10 квітень, 2013 в 02:18
"Притон свавілля", "нелегальний притон", "оргії «культурного відпочинку»", "агонія кохання", "виїзний фуршет", "міні-сквер", "засіб від знаряддя", "дивлячись від можливостей", "прохожих мимо громадян", "не виконання", "незаконне свавілля"... Шановна! Емоції емоціями, я розумію Вас, але я - в шоці не стільки від викладеного, як від купи Ваших стилістичних помилок. Якщо вже претендуєте на визнання читачів, то наполегливо працюйте над своєю українською!
10 квітень, 2013 в 01:18