вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Теж одного разу прямувала увечері маршруткою з ДПЗ у центр. На наступній зупинці до салону увійшла знайома і подала водієві 200 гривень. Він почав верещати, що не має здачі. Знайома відповіла, що їде геть на 40-й квартал і здачу може почекати. Водій ще кип"ятився. Тоді я простягнула знайомій гривню (і гривню копійками вона мала). Пані подала дві гривні водієві і попросила двохсотку назад. Ех, скільки довелося вислухати до того і після того, як водій повернув велику купюру! Саме дивне те, що пасажири теж вирішили, що ми зі знайомою сідали до транспортного засобу разом і підтримали водія, що ми морочимо йому голову... Я сама торгую і маю в день часом і сто клієнтів, буває, що й три людини підряд беруть на дві гривні, а дають по двохсотці. Завжди виходимо з ситуації нормально, виручають інші клієнти та коллеги. Вийшов на роботу - нерви в коробочку. Поганий настрій залиш удома.
26 березень, 2013 в 09:58
Викупити за невеликі гроші. 62 квартири стануть власністю міста.
26 березень, 2013 в 09:36
Те, що в козаків ніколи не було бойових відзнак у вигляді зірок, євреїв серед козацтва помічено не було, а сам Кернес, якого зробили "генералом армії" ніколи не служив в армії робить цю історію ще більш абсурдною. Мабуть, члени ВО "Свобода", читаючи це повідомлення божеволіли і мліли від козацько-азербайджанських ініціатив. Тема нагороджень в Україні й без цієї історії знівельована. Отримувати нагороди від держави або від подібних до цієї організацій сьогодні щонайменше соромно.
23 березень, 2013 в 00:13
Афі гєть! Ще одна пісенька: "Еврейское казачество восстало" http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OhhjN_Sd2oI#!
23 березень, 2013 в 00:08
Може, то Тамара переїхала туди.
22 березень, 2013 в 23:43