вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
А хто такі пі-джейки?
28 листопад, 2012 в 23:08
Туалет на Старому ринку належить підприємцеві Волошку Віктору Йосиповичу. Скарги на підприємця - постійні: довгий час у туалеті не було можливості користуватися рідким милом, а тільки жалюгідними обмилками невідомо після яких рук, також підприємець економить на освіжувачі повітря - примушує персонал відкривати кватирки. В туалеті двері кабінок не закриваються (розіпрілі від вологи), в кабінках темно, спущені брюки попадають колошвами в рідину на підлозі, від труби бачка на спині куртки можна отримати вертикальну мокру пляму... Ну бридко в тому туалеті, і все тут! При всьому тому, на самому ринку директор дуже охайна людина, того ж вимагає й від працівників і торгуючих. От якби повернути "кооперативний" сортир назад у власність ринку! Байдуже - платним він буде чи безплатним.
28 листопад, 2012 в 23:03
Еге ж, луцькі книголюби знають, де книга дешевше, ніж у "Освіті". Тому й прибутки мізерні, бо репутація дорогої книгарні. А як же виживає книгарня "Клубу сімейного дозвілля" по вул. Рівненській, яка орендує частину приміщення магазину електроніки "Фокстрот"? Фактично на відшибі.
28 листопад, 2012 в 22:44
Підтримую! Адже цією пільгою користуються переважно мешканці міста (в селах тролейбусів немає). Також не користуються даною пільгою "лежачі" старики, натомість ті, хто їх відвідує і здійснює за ними догляд - проїзд в транспорті оплачують. В Білорусі пенсіонери і студенти оплачують 50% вартості проїзду. Вважаю, що це нормально. Днями їхала в тролейбусі і був контроль. Поруч сидів італієць, який на вимогу контролера пред"явив пенсійне посвідчення. Посвідчення виявилося жінчиним - фото жінки, якоїсь Уляни Батьківни. Ну і що з нього візьмеш? Багатії, а на такому економлять. А кондуктор зарплати не бачить...
28 листопад, 2012 в 09:46
А попит на мигдаль та фісташки хіба задовольняється власними виробничими потужностями?
28 листопад, 2012 в 09:38