вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
" Думаю що на тому Новому ринку знайдеться всім місце." А ще більше місця - в лісі, то може до лісу контейнери зі Старого ринку перенести?! На Новому ринку немає покупців, а це - найголовніше для діяльності підприємця! Маю знайомого, який облаштував там магазинчик. І сам стояв, і двічі в оренду здавав... Торгівлі там не-ма-є!
18 березень, 2013 в 17:43
Не знаю, не знаю, Іван Павлович. З тих пір, як відкрився Новий ринок, я ще жодного разу там не була і не хочу. І 90% знайомих там теж ще не бували. Це треба бути хворим на голову, щоб з центра міста їхати на Новий скуплятися, коли поруч, на тому ж місці, залишилася Варшавка. Колишні торговці з ринку "Ювілейний" вижили на "Північному" тільки завдяки тому, що район ринку "Північний" - густонаселений. А от риночок на Грушевського, 20, перенесли до залізничного вокзалу, і всі змушені були туди перейти. Та залишилися - одиниці. Якщо маєте серед своїх знайомих торгових агентів по пиву чи ковбасах, розпитайте їх. Більшість точок взимку, коли на "Привозі" немає пожвавлення навколо сільгосппродукції, стоять закриті. Натомість "Салют" на Грушевського,20 процвітає!
18 березень, 2013 в 17:18
4 тис. дол.? Не менше семи тисяч за 4 м кв було на Старому ринку, а на Новому мова буде йти про приміщення від 15 м кв. Менші будки ніхто робити не буде. Навіщо той гемор зі справлянням оренди з "голодранців",яких виженуть з-під замку.
18 березень, 2013 в 16:57
Нічого не треба переносити. Адже і у дитсадках, і в офісах роблять ремонт, а не переносять їх. Заводи переоснащують. Що заважає переоснастити ринок? А зробивши мистецькі крамниці, калюж не позбудемося. Грунтові води.
18 березень, 2013 в 16:49
Не стану переписувати для Вас, За УПА, скільки зроблено А.Ф.Кривицьким за дві останніх каденції. Дам посилання: http://rada.itt.net.ua/misto3.html А тепер тільки галас здіймати вміють щодо ще не розпочатих справ: http://www.volynpost.com/news/8466-na-dytiachomu-majdanchyku-parkuyutsia-avtomobili
18 березень, 2013 в 16:35