вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Ага - одєржимиє ідєєй! Таких у Ліпінах достатньо є. Були б адекватні - прийшли б одразу з представниками правоохоронних органів. А так - яке вони мають право вимагати показати їм дозволи на проведення заходу? Посилаються на закон, але не в змозі ні назвати його, ні процитувати.
18 березень, 2013 в 12:34
Ой, прямо-таки село без їжі сидить! Смішно таке читати. Ну да, сало без хліба - то вже проблема!
18 березень, 2013 в 11:46
Студенте, є предмети розкоші, звичайно, але є й надійні комфортабельні засоби для пересування на великі відстані з метою виконання службових обов"язків людиною похилого віку. Чи Папа має із удаваної скромності їздити "Москвичем" чи рейсовим автобусом за тисячі кілометрів? Головне при цьому, щоб авто не ламалося в дорозі, щоб не втомлювався хребет, не шкодила впродовж часу мандрівки вібрація, не дошкуляла задуха та випари шкідливих матеріалів внутрішньої обшивки салону. Не всяку дорогу легко здолає й молодий. Не пробували рейсовим автобусом долати в спеку хоча б шлях із Луцька до Стамбула? Як, комфортно?
18 березень, 2013 в 11:41
Знайшлися активісти в Оренбурзі - організували "Шевченківський березень". А решта, щоб організувати "Пушкінський червень" чи ще там щось у вшанування російських поетів, чекають вказівок "зверху" та відповідного фінансування??? От у цьому справжній корінь заздрощів до поціновувачів Шевченка...
18 березень, 2013 в 10:31
Пенсія ж є! І діти є! І авторські права, можливо...
15 березень, 2013 в 21:11