вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Анатолій Матвієнко, перший заступник глави партії «Українська платформа «Собор», з 1989 по 1991 роки був першим секретарем українського комсомолу і входив до складу ЦК Компартії України. Комуністична партія Латвії була заборонена в 1991 році. Тоді латвійці дуже схвально віднеслися до припинення діяльності в країні політичної сили, з якою пов’язували окупацію Латвії. Наразі за 20 років ця тема втратила гостроту в латвійському суспільстві. Місцеві політики та пересічні латвійці, які до цього періоду були комуністами, особливо не афішують цей факт свого життя, але й не вважають ганебним.Значна частина нинішньої латвійської еліти були членами КПРС.Зокрема 8 жовтня 1988 року головою Народного фронту Латвії був обраний молодий комуніст Дайніс Іванс.
26 жовтень, 2015 в 10:30
А покажіть мені хоч одного луцького дрібного підприємця, який має документи на промисловий товар із синьою печаткою. Не тільки з Чернівців з Калинівського ринку, а й із луцьких фірм.
19 жовтень, 2015 в 17:55
Є такі люди, які ніби-то увіковічуючи інших, насправді увіковічують себе, а заразом і свою бездарність, відсутність такту і смаку. Це Кузьма, якщо ви раптом не впізнали. Я б не впізнала. Кузьма і марожене.
02 жовтень, 2015 в 22:33
Не здивуюсь,якщо автором даного "шедевру" є Ірина Дацюк. Пам'ятник аж надто нагадує "Костя Шишка" з вулиці Лесі Українки.
01 жовтень, 2015 в 20:25
Что получает Украина от блокады Крыма Благодаря продуктовой блокаде Крыма, которую инициировали активисты Рефат Чубаров и Мустафа Джемилев, Украина получит сразу несколько положительных моментов. Об этом пишет на своей странице в соцсетях боец АТО из батальона Киев-2 Игорь Савчук. Он отметил, что антиблокадные лозунги сейчас в Украине произносят или глупцы или агенты ФСБ. На самом деле блокада несет целый ряд важных перспектив для Украины. Теперь украинские предприниматели не будут платить налоги в российский бюджет. Украина не будет кормить оккупантов, которых развелось на территории Крыма очень много. К ним же относятся тыловое обеспечение и силовики-предатели. Также, будет нанесен существенный удар по контрабандному бизнесу Аксенова и его приближенных.Крым практически полностью живет за счет того, что прибывает с материковой Украины – по 80% продуктов питания и пресной воды и 85% электроэнергии. Причем большая часть украинских продуктов контрабандой через Керченский пролив идет в Россию. Получается, что Украина не только наполняет бюджет оккупантов, но и кормит их, и предоставляет возможность оккупационному режиму наживаться.
21 вересень, 2015 в 21:45