вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Редакціє, ще гіршого фото не могли знайти?
11 березень, 2013 в 10:32
І шо толку? Переважна маса виборців - лохторату - не має доступу до тирнету...((
01 березень, 2013 в 00:27
Що правда, то правда. В радянські витверезники, які підпорядковувалися УВС, плату за послуги (чи штраф?) та паспорт привозили дружини пияків, в іншому випадку ніхто пияка не випускав звідти.
01 березень, 2013 в 00:08
Це хто такі - "еліта нації"? Це ті, хто після загибелі В"ячеслава Чорновола розпорошив Народний Рух України по різних приватних партійках, хто не зміг в жодному українському парламенті створити більшість?
28 лютий, 2013 в 20:42
Моя старенька мати, родом з Оренбурзької області - українка з 1947 року. Вона вільно спілкується і читає українською мовою Ніколи не була комуністкою, в 1991 голосувала за українську Незалежність, голосує за Тимошенко і Боруцького, не ностальгує за СРСР. Так само і ми - її діти та онуки віком 50-28 років. Та всі ми - проти встановлення пам"ятника черговому "вождю", проти нового істукана взамін поваленому. Совєти були розумнішими - залишили сквер біля РАЦСу територією, вільною від політики та ідеологічних ігрищ. Думаю, що це було передбачено й радянськими архітекторами, що проектували сквер... Що не кажи, а й тоді існувало табу на бездумне розташування пам"ятників з ідеологічним підгрунтям - тому й не було бюстів Леніна ні біля ЗАГСу, ні в парку, ні на Театральному майдані, ні навпроти кінотеатру "Промінь", ні навіть перед Палацом піонерів. А зараз спаскудити архітектурний ансамбль беруться навіть не архітектори - політикани... Може б їх енергію - та в інше русло? Ліквідувати стихійні стоянки в центрі, відродити спортивні майданчики, спроектувати хоч одненьку НОВУ площу чи сквер, з пам"ятником Бандері чи без нього...
28 лютий, 2013 в 20:15