вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Біля нашого РАЦСу відпочивають і в РАЦСі єднають долі не тільки націоналісти, але й люди інших політичних поглядів та особи аполітичні, також громадяни інших держав, яким Бандера по барабану. Також там оформлюють шлюб віруючі, які через релігійні переконання не займаються політикою, не думають про політику, яким противне братовбивство, тероризм і зброя. А вони також є платниками податків! І не можна їхні кошти витрачати на противну їм справу, а поважати їх вибір цивілізоване суспільство зобов"язане.
28 лютий, 2013 в 19:54
Ті пам"ятники Бандері нав"язують мешканцям міст точно в такий же спосіб, як 45 років тому пам"ятники Леніну, а ще раніше - Сталіну та Дзержинському. Може, досить ідолопоклонства? Що там у Біблії сказано щодо поклоніння істуканам? Такі самі дебіли, як і ленінці, прикро...
28 лютий, 2013 в 19:39
Мовчки. При собі мати копії документів, що посвідчують особу та її відношення до об"єкту торгівлі (право власності або юридичну адресу). Знаю, що можна в"їжджати мешканцям вулиці - безкарно, за пропискою (реєстрацією) в паспорті. А може, ті крутелики на цій вулиці й мешкають...
28 лютий, 2013 в 19:06
Ага, тепер ясно, чому навпроти прокуратури на Винниченка вже довгий час по буднях існує несанкціонована парковка на 20 місць. З цією парковкою нічого не робили навіть тоді, коли вузенька вулиця потопала в снігу і проїзджа частина звузилася на метр з кожного боку! Невже і прокуратурі закон - не закон?!
28 лютий, 2013 в 19:00
Брудно в дворі, не замітається, не прибирається пале листя, гнилі яблука, не викошується трава влітку (взимку самі знаєте, як воно) впродовж 10 років, не менше. Двірник з"явився на один місяць і знов щез (років три тому). В під"їзді вибиває світло на три квартири, електрик за викликом з ЖЕКу вставляє "жучка" - це нормально? Не освітлюється вхід в під"їзд ні зовні, ні біля поштових ящиків. Поштові скриньки вкрали. В під"їзд двері ставили коштом мешканців (ніхто не відшкодував), підвал захаращений чистили, проводили світло самі мешканці після понад 10 років, як нам відрізали світло і впродовж яких двірники не очищали проходи. Відмостка обвалилася, в квартирах першого поверху вогко і холодно... ЖКП №3, вул.Генерала Кузнєцова,4.
13 лютий, 2013 в 01:52