Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
"усі прориви водогонів, технічні витрати та безгосподарність комунальники більше не зможуть розписати на всіх" Просто піднімуть тарифи, в які буде закладено все марнотратство.
18 січень, 2013 в 09:59
Азаров объяснил, почему он не Пахло. Премьер-министр Украины Николай Азаров объяснил, почему он не носит фамилии отца или матери. Как сообщает Цензор.НЕТ, премьер рассказал, что на момент его рождения отец и мать не были в официальном браке, поэтому ему дали девичью фамилию матери. Однако Википедия сообщает: Родился 17 декабря 1947 года в Калуге (РСФСР).[1] Отец Пахло Яан Робертович (1924)- Его отец - эстонец ; по данным сайта "Общедоступный электронный банк документов «Подвиг Народа в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» гв. рядовой Пахло Ян Робертович, 1923г.р., награжден двумя медалями "За отвагу"; мать Квасникова Екатерина Павловна (1927).[1]Также, село, где он рос, называется Азарово.[2]... Все просто - его мать была в официальном браке, но не за Пахло, когда с ним согрешила - так бывает. И как приличная женщина, не стала убеждать законного мужа в том, что это его отпрыск... Ян Робертович Пахло берёт фамилию жены Азарова от предыдущего брака (которая в девичестве Квасникова)... Возможно также, что уже во взрослом возрасте Коленька сменил фамилию на «Азаров», женившись и взяв фамилию жены. Типичное явление у евреев...
12 січень, 2013 в 23:43
Люди, які за обрання Палиці депутатом голосували - взагалі далі власного носа не бачать і політикою не цікавились і не цікавляться. "Ми - люди темні, нам аби гроші (лавочку під під"їзд, сонячний годинник)!"
12 січень, 2013 в 22:56
Луцьк має славетну історію як місто авіаторів. В Луцьку базувався бомбардувальний авіаполк, був штаб бомбардувальної авіадивізії, багато вулиць названі іменами великих льотчиків, в нашому місті величезна кількість авіаційних пам'ятників, в Луцьку проживає кілька тисяч воїнів-авіаторів і авіаторів ЦПФ, функціонує потужний аероклуб. Полк за містом розформували, авіамістечко на Привокзальній закинули і розвалили, тепер і за авіаційні пам'ятники міста взялися. При в'їзді в місто з боку Рівного красувався МіГ-17. Де він?! Пам'ятник К.К.Арцеулову на повороті ул.Гулака-Артемовського розвалений, металеву спіраль майже повністю відірвали, меморіальну дошку зняли. Депутати Луцької міськради на сесії в травні 2012 року збирались ліквідувати й ІЛ-18Б, що стоїть на проспекті Молоді і є своєрідною візитівкою міста - громадськість не дала. Літак є одним із 64 літаків Іл-18Б, які були побудовані в 1958-1959 роках. Літак перегнали на аеродром в Прилуцькому, після чого тягачем дотягли на 33-ий квартал. На початку 80-х він використовувався як дитячий кінотеатр. На початку 90-х ‒ як заклад харчування і називався «Бар-літак». Нині салон літака закритий, а територія навколо загороджена й використовується як платна стоянка для автомобілів. Вся ця спадщина могла б дати початок туристичному маршруту "Луцьк авіаційний", натомість все знищується... Авіатехніку в музеї на вул.На Таборищі малолітні вандали руйнують прямо на очах в охорони музею. Су-24 розмалювали в кольори національного прапора, зафарбувавши тим самим всі написи та емблеми на борту літака, що представляють унікальну історичну цінність. У МіГ-23 зафарбували фарбою ліхтар кабіни, який повинен бути прозорим. У Ан-2 розбили засклення кабіни пілотів і пошкодили обшивку площин крила. І ЦЕ В МУЗЕЇ на музейних експонатах!
12 січень, 2013 в 22:48
Инициатор рекламы, конечно, молодец, но лучше смотрелся бы самолет, ну или стилизованное изображение самолета.
12 січень, 2013 в 22:31