вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Добре сказано!
03 грудень, 2012 в 20:58
Ви допускаєте гіпотетичну ситуацію, коли СНУ агітував би за Вітіва? Чи за Федосюка... Поки при владі Янукович,- я не думаю, що така ситуація можлива. І саме тому вважаю національно свідомою позицію Герасименка, а не Коцана! Навіть не "національно свідомою", а громадянською. Задайте собі питання, що важливіше: матеріально-технічна база ВУЗу чи виховання української еліти? Сьогоднішні студенти потім підуть працювати в школи і трудові колективи, розповсюджуючи холопство, боягузство, покірність та продажність, як заразу.
03 грудень, 2012 в 20:56
А хто такі пі-джейки?
28 листопад, 2012 в 23:08
Туалет на Старому ринку належить підприємцеві Волошку Віктору Йосиповичу. Скарги на підприємця - постійні: довгий час у туалеті не було можливості користуватися рідким милом, а тільки жалюгідними обмилками невідомо після яких рук, також підприємець економить на освіжувачі повітря - примушує персонал відкривати кватирки. В туалеті двері кабінок не закриваються (розіпрілі від вологи), в кабінках темно, спущені брюки попадають колошвами в рідину на підлозі, від труби бачка на спині куртки можна отримати вертикальну мокру пляму... Ну бридко в тому туалеті, і все тут! При всьому тому, на самому ринку директор дуже охайна людина, того ж вимагає й від працівників і торгуючих. От якби повернути "кооперативний" сортир назад у власність ринку! Байдуже - платним він буде чи безплатним.
28 листопад, 2012 в 23:03
Еге ж, луцькі книголюби знають, де книга дешевше, ніж у "Освіті". Тому й прибутки мізерні, бо репутація дорогої книгарні. А як же виживає книгарня "Клубу сімейного дозвілля" по вул. Рівненській, яка орендує частину приміщення магазину електроніки "Фокстрот"? Фактично на відшибі.
28 листопад, 2012 в 22:44