вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Підтримую! Адже цією пільгою користуються переважно мешканці міста (в селах тролейбусів немає). Також не користуються даною пільгою "лежачі" старики, натомість ті, хто їх відвідує і здійснює за ними догляд - проїзд в транспорті оплачують. В Білорусі пенсіонери і студенти оплачують 50% вартості проїзду. Вважаю, що це нормально. Днями їхала в тролейбусі і був контроль. Поруч сидів італієць, який на вимогу контролера пред"явив пенсійне посвідчення. Посвідчення виявилося жінчиним - фото жінки, якоїсь Уляни Батьківни. Ну і що з нього візьмеш? Багатії, а на такому економлять. А кондуктор зарплати не бачить...
28 листопад, 2012 в 09:46
А попит на мигдаль та фісташки хіба задовольняється власними виробничими потужностями?
28 листопад, 2012 в 09:38
Нехай дошкільні навчальні заклади, де навчатимуть дітей на національній мові, або на мовах нацменшин, створюють товариства такої-то мови, або це будуть приватні садочки. Виключення я би зробила для кримських татар. Бо інакше, в спробах догодити кожній меншині, можна далеко зайти. Рідної мови навчають батьки, а державна система освіти виховує громадянина. Є практика, коли з дітей луцьких узбеків, осетинів, татар, азербайджанців сформовують російський клас у 5 школі. З таким же успіхом в Україні всю цю розмаїту публіку може об"єднати УКРАЇНСЬКА мова.
21 листопад, 2012 в 00:32
Можна було б створити й цвинтар для померлих/загиблих домашніх улюбленців. От де зараз поховати вівчарку, яку утримували в квартирі, якщо немає автомобіля, щоб вивезти? В контейнері для сміття?
19 листопад, 2012 в 20:03
То-то плутанина почнеться в податковій, в пенсійному фонді... Вже це проходили. З привітом - вулиця Кузнєцова-Шухевича.
16 листопад, 2012 в 00:25