вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
500 гривень пропонували всім підряд, це не благе діло, це підкуп виборців. Стосовно того, що інші кандидати не давали по 500 гривень - так той, хто заробляє чесною працею, такими коштами кидатись направо-наліво не буде. Є на Волині люди, які мають незаплямовану репутацію і шановані серед виборців, і без подачок за них будуть голосувати, бо вони дуже багато зробили для держави, і для області, і для міста. Любов та повага до когось за його гаманець - це амплуа проституток і не повинно мати нічого спільного до інституту виборів народних депутатів.
25 жовтень, 2012 в 20:18
Ти-но почитай, як розговорився Ігор Палиця ось у цьому матеріалі: http://poslezavtra.co.ua/index-1964.htm Розговорився, всього себе здав з потрохами, вивернув нутро гниле... Мовляв, закони не важно які приймаються... засідання прогулювати це нормально... а сам я в Раді тільки заради того, щоб мати недоторканність... Вся перша половина інтерв"ю як раз про те, що вибори для нього - бізнес, вклав кошти, відбив і заробив. Тіпо з лучанами поділитися. Все, що погано лежить, опиняється в його руках. Не факт, що й "старенькі" заправки були продані йому з Бєнєю з доброї волі їх власників... І так далі. От скажи: чи не захотілося після прочитання вмитися і вимити руки? Мені - схотілося. Цинізм ця його любов до лучан. Це ж він обдер у тому числі і лучан, щоб влаштувати теє "Бабине літо". А Середюк його підтримує. Більше того - услід за патроном повторює: "Хіба це погано?" (в своєму інтерв"ю гречкосій тричі немов запитує читача: "А що в цьому поганого?", розповідаючи про свої брудні оборудки).
25 жовтень, 2012 в 19:43
Нехай пан Середюк згадає хто йому допоміг видати ті ж самі "Лицарі Сонця" - до речі про плагіат в ній - не марення - з цього приводу існує позов до суду щодо порушення авторських прав. Також нехай згадає хто щороку спонсорує друк афіш для "Школи козацького гарту". Пане Середюк, а що вам заважало варити куліш на Театральному майдані коли там виступав Федосюк? Що, не заплатив? Так він і братам Капрановим за слова підтримки не платив. А як же козацьке братерство? Як особиста дружба? А ніяк, бо в Палиці більше грошей, от і все. Зрадник і запроданець! Ганьба!
25 жовтень, 2012 в 18:53
Раніше козаки підтримували одне одного недивлячись ні на що (тим більше якщо пан Середюк є (чи був) другом пана Федосюка), тепер же підтримують того хто платить. А підтримати кандидата який є супротивником твого побратима - ніщо інше як зрада. Значить Середюк зрадив Федосюка та інших побратимів. Все просто.
25 жовтень, 2012 в 18:32
Реликвии, однако))))
14 жовтень, 2012 в 11:44