вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
То де зміни у Вашій роботі, шановні панове журналісти? Абсолютно "поверхневий" етюд. А могли б роз'яснити лучанам, які документи обов'язково мають бути на руках у вуличних волонтерів - збирачів коштів чи то на операцію малюку, чи то на АТО, чи на дитячий будинок, чи на черговий храм. Такі роз'яснення обов'язково треба надавати, тоді й суми пожертв збільшаться, і аферистів поменшає. Ну невже так тяжко взяти інтерв'ю у юриста?
09 червень, 2015 в 00:03
До 55 кубів на сім'ю з чотирьох осіб, які користуються, крім газової плити і колонки,- електрочайником, мультиваркою, мікрохвильовкою. Самогону не женемо, білизну не виварюємо (бо є пралка-автомат), консервації робимо дуже мало.
19 травень, 2015 в 21:35
Російськомовний оригінал статті http://www.segodnya.ua/economics/gkh/ukraincy-so-schetchikami-zaplatyat-za-gaz-bolshe-teh-kto-schetchikov-ne-imeet-616500.html
19 травень, 2015 в 21:31
Почитайте ДБН - якою повинна бути ширина проходу в супермаркеті, а тоді звинувачуйте скаржницю. А розбиті пляшки, розквашені пакети з кефіром супермаркети, як не дивно, 100% повертають на фірму-виробник.
16 травень, 2015 в 00:07
Поліпшити житлові умови учасників війни на Донбасі можна за допомогою будівель та землі Міністерства оборони, які не використовують. Таку думку висловив голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО» Микола Кобільник під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент «Вголосу». Микола Кобільник зазначив, що в Міністерства оборони є дуже багато будівель, які не експлуатують. Ідеться про гуртожитки, а також земельні ділянки, які можна передати учасникам бойових дій. «Наразі немає механізму передачі, точніше у Верховній Раді трошки гальмують вирішення цього питання. Але це суттєво допомогло б розв'язати наявну проблему з житлом, адже є люди, які готові об’єднуватись і ремонтувати занедбані будівлі за власні кошти, якщо Міноборони їх віддасть», – сказав голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО».
25 березень, 2015 в 22:48