вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Російськомовний оригінал статті http://www.segodnya.ua/economics/gkh/ukraincy-so-schetchikami-zaplatyat-za-gaz-bolshe-teh-kto-schetchikov-ne-imeet-616500.html
19 травень, 2015 в 21:31
Почитайте ДБН - якою повинна бути ширина проходу в супермаркеті, а тоді звинувачуйте скаржницю. А розбиті пляшки, розквашені пакети з кефіром супермаркети, як не дивно, 100% повертають на фірму-виробник.
16 травень, 2015 в 00:07
Поліпшити житлові умови учасників війни на Донбасі можна за допомогою будівель та землі Міністерства оборони, які не використовують. Таку думку висловив голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО» Микола Кобільник під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент «Вголосу». Микола Кобільник зазначив, що в Міністерства оборони є дуже багато будівель, які не експлуатують. Ідеться про гуртожитки, а також земельні ділянки, які можна передати учасникам бойових дій. «Наразі немає механізму передачі, точніше у Верховній Раді трошки гальмують вирішення цього питання. Але це суттєво допомогло б розв'язати наявну проблему з житлом, адже є люди, які готові об’єднуватись і ремонтувати занедбані будівлі за власні кошти, якщо Міноборони їх віддасть», – сказав голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО».
25 березень, 2015 в 22:48
http://vgolos.com.ua/news/u_lvovi_prydumaly_yak_vyrishyty_problemu_iz_zhytlom_ta_zemleyu_dlya_uchasnykiv_ato_175944.html У Львові придумали, як вирішити проблему із житлом та землею для учасників АТО
25 березень, 2015 в 22:47
Забрати ринок від замку на околицю - означає знищити і розорити людей. І даю голову на відсікання - на жодному підприємстві допомога для АТО не здійснювалася настільки оперативно. Нещодавно довідалася, що підприємці й холодильника придбали для поранених у госпіталі, і футболки придбавали десятками для визволених полонених (ще восени), а одна (як мінімум) жіночка-підприємець старших літ пакує сухпайки на фронт. Не залишаються без допомоги колег-підприємців і матері, що втратили в АТО синів. У когось підніметься рука зруйнувати таке братство свідомих громадян?
05 березень, 2015 в 22:53