вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
http://vgolos.com.ua/news/u_lvovi_prydumaly_yak_vyrishyty_problemu_iz_zhytlom_ta_zemleyu_dlya_uchasnykiv_ato_175944.html У Львові придумали, як вирішити проблему із житлом та землею для учасників АТО
25 березень, 2015 в 22:47
Забрати ринок від замку на околицю - означає знищити і розорити людей. І даю голову на відсікання - на жодному підприємстві допомога для АТО не здійснювалася настільки оперативно. Нещодавно довідалася, що підприємці й холодильника придбали для поранених у госпіталі, і футболки придбавали десятками для визволених полонених (ще восени), а одна (як мінімум) жіночка-підприємець старших літ пакує сухпайки на фронт. Не залишаються без допомоги колег-підприємців і матері, що втратили в АТО синів. У когось підніметься рука зруйнувати таке братство свідомих громадян?
05 березень, 2015 в 22:53
Де в мене сказано, що "міняють"?
05 березень, 2015 в 22:45
А чи не можна зробити для маршруток "рваний графік", тобто перерву вдень на 2-3-4 години для кожної машини? Водії отримають коротший робочий день, але маршрутки вдень будуть більш наповненими, майже як у години пік. Підняття ціни від 3 до 4 гривень рівнозначне скороченню робочого дня на 3-4 години. Що стосується вихідних днів, то варто взяти до уваги, що у вихідні люди (як лучани, так і жителі приміських сіл) також інтенсивно їздять маршрутками - до ринків (на працю і за покупками) і до торгово-розважальних центрів, відвідують церкву, рідних, близьких. Незабаром їздитимуть на дачі, на цвинтар... Кого менше в громадському транспорті у вихідні - то це школярів та студентів.
05 березень, 2015 в 20:48
А чьо, в школах і лікарнях вже "добровільно-примусові внески" відмінили, робочі місця в Луцьку створили - відкрили швейну і взуттєву фабрики, завод культпобутвиробів, синтетичних шкір, шовковий комбінат... Ну, тоді пішли до Європи.
27 лютий, 2015 в 18:38