вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Ну те, що штат чиновників значно збільшився саме при мерові Романюку,- до нашої теми не відноситься. Колись і справді чиновників у Луцьку було менше - і при тому працювали ДЕРЖАВНІ заводи в місті, ДЕРЖАВНІ магазини і їдальні, велося масове будівництво житла, не падали будинки, в порядку були дороги, двори, сквери, атракціони в парку, фонтани, квітники і газони... Зараз розкидані по всьому місту підрозділи зібрали під одним дахом, і це факт, змінити це ми не в силі. Питання в тому, чи проводити зміни на Книжковому пасажі, чи залишити, як є, чи дозволити чинушам знести його повністю? Причому святе місце, як відомо, порожнім не буває - на місці Книжкового пасажу все одно якесь Буратіно з"явиться... Я - проти. Але особисто мене жахає "архітектура" того Книжкового пасажу на історичній вулиці...
13 липень, 2013 в 17:40
А вони частково праві! Після сторонніх посиділок біля лавки залишаються купи недопалків, лушпиння, а на найближчій клумбі - шприці та банки з-під пива. "Свої" такого собі не дозволяють.
09 травень, 2013 в 09:32
"мій колишній редактор" Насмішили)))))))))))) І довго такого "грамотного" писаку тримали у штаті?
30 квітень, 2013 в 19:54
Пані не відрізняє поняття "літературний стиль" і "стилістична помилка"... Я не вважаю себе "найбільшим літературним знавцем" і, навідміну від Вас, не переходжу на особистість автора матеріалу чи коментатора. Що стосується моїх нібито "постійних "повчальних" та занудливих коментів,які своєю "стислістю" займають весь простір великого екрану монітора)))", то мало які з них адресовані саме Вам. Тож не читайте. Не кривіть душею, жоден з них не займає стільки місця. І за змістом аж ніяк не являють собою навкололітературну маячню, навідміну від Ваших опусів. Дякую за увагу!
11 квітень, 2013 в 09:35
"Притон свавілля", "нелегальний притон", "оргії «культурного відпочинку»", "агонія кохання", "виїзний фуршет", "міні-сквер", "засіб від знаряддя", "дивлячись від можливостей", "прохожих мимо громадян", "не виконання", "незаконне свавілля"... Шановна! Емоції емоціями, я розумію Вас, але я - в шоці не стільки від викладеного, як від купи Ваших стилістичних помилок. Якщо вже претендуєте на визнання читачів, то наполегливо працюйте над своєю українською!
10 квітень, 2013 в 01:18