вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Для того, щоб бюджетникам підняти зарплати, треба "підняти" виробництво. Чому у нас комунальні і державні підприємства не дають прибутків? Чому ніхто не розбирається з непрозорою приватизацією молокозаводів і льонзаводів на Волині, адже продукція останніх колись ішла на експорт? Зі штучним банкрутством у минулому хлібозаводів, елеваторів, цукрових заводів? Де наші волинські консервні заводи? І ще одне. В останні 10 років звиклою стала практика "залучати" до роботи в міськраді випускників СНУ. Таке собі приховування рівня безробіття. Під це діло щороку збільшується "штат" ЛМР. А по всій Україні розрослися Центри адміністративних послуг... Ремонти приміщень, оргтехніка, переїзди відділів... Одним словом, турбота про громадянина у нас не в тому, щоб забезпечити виробництво і зарплату, а щоб зручніше було йому носити всілякі клопотання... Оце державницьке мислення! З таким підходом на Волині скоро китайці будуть піднімати промисловість! Отже, працюйте мізками, організовуйте плідну працю - і вам воздасться, панове клерки.
27 листопад, 2014 в 18:37
"У прибирання території Сапалаївки інвестував кошти Андрій Покровський." Як можна "інвестувати в прибирання"? Інвестиції - це капіталовкладення з метою отримання в перспективі прибутку. Покровський що, обгородить територію заплави Сапалаївки і посадить касира на вході? Журналісти, думайте, що пишете. Дана акція більше схожа на благоустрій, на меценатство, якщо не мається на увазі отримання в майбутньому політичних дивідендів.
25 листопад, 2014 в 20:46
Ну то їдь туди фурою з харчами до сєпарів, майже до кордону з Росією,- чи доїдеш до другого блокпосту?
20 листопад, 2014 в 00:36
Председатель Комитета экономистов Украины Андрей Новак разъяснил что никаких реальных причин для роста курса валют нет. Он задран абсолютно искусственно. Не для наживы.. Это тоже сдача страны, чтобы на фоне рушащейся санкциями Рашии мы не выглядели хорошо живущими для рашистов, а типа тоже умирающими под "бандеровцами", чтобы у Новососии не было примера хорошо живущей Украины по сравнению с режимом, установленным мразями, и украинцы оккупированных ими территорий не требовали возврата "на материк". Понимаете? У нас то санкций нет!... И урожай собран такой, что в том году можно не сеять. Но Путину надо показать всему миру, что у нас все плохо, и Порошенко, и его шпионское путинское окружение на него старается!... Он целенаправленно убивает нас не только в котлах, целенаправленно в спину, но и целенаправленно в спину убивает экономически, в тылу. Это же и падение поставок волонтерами в армию, и падение боеспособности армии автоматически, падение духа народа, это колоссальное давление изнутри, это целенаправленная война против нашего народа путинского шпиона Порошенко. И пока он не будет расстрелян майданом, ничего не изменится. Он нас убьет, это животное. (с)
17 листопад, 2014 в 18:54
Потрібно скачати зіп-папку, а в ній ціла купа файлів. Як я зрозуміла - на кожну машину - файл. А ви, лучани, перебирайте їх до тих пір, поки вловите логіку назв тих файлів.
17 листопад, 2014 в 18:42