Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Вам знайоме таке поняття, як висування кандидатів? Солдати наполягли на балотуванні Лапіна як їхнього представника, бо задрав вже той бардак в армії і той тупий генералітет. У хлопців є конкретні пропозиції щодо реформування ЗСУ - їх має хтось надати вигляд законопроекту, а значить, сформується парламентська група з таких же учасників АТО для такої важливої роботи. Та, можливо, Вам особисто потрібно, щоб наші воїни опинилися осторонь законотворчого процесу...
28 жовтень, 2014 в 18:12
Я не за Правий сектор, я за Свободу. Я просто хотіла процитувати ПС, що "підсумок виборів, як і раніше, залежить не від якості списків та виборчих програм, а від рекламного бюджету учасників перегонів. Тож, на жаль, цю Верховну Раду знову формують представники великого бізнесу." Що такого неправильного сказали представники Правого Сектору?
28 жовтень, 2014 в 18:02
І саме тому він друкував свою агітаційну продукцію на найдешевшому папері і з найгіршою якістю друку? Це була свого роду стратегія? Бігати по дворах, ринках, зупинках, агітувати самому за себе... До такого ще жоден кандидат не додумався. Видать, піарщиків Коломойський теж Лапіну оплатив.
27 жовтень, 2014 в 16:21
ОФІЦІЙНІ ЗВЕРНЕННЯ ЗАЯВА «ПРАВОГО СЕКТОРА» ЩОДО ПОПЕРЕДНІХ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ 27 ЖОВТНЯ, 00:49 За даними екзіт-полів «Правий сектор» отримав від 2,5 % до 3 % голосів виборців. Так, ми не подолали 5-відсоткового бар’єру. Але ми не вважаємо цей результат програшним. Навіть 2, 5 % – це сотні тисяч українців, свідомих, патріотичних та активних. Це армія, що вже завтра готова вступити у боротьбу за державу як на внутрішньому, так і на зовнішньому фронті. Сотні тисяч голосів – це результат, яким можна пишатися, враховуючи, що на відміну від конкурентів «Правий сектор» не мав багатомільйонного бюджету на рекламу та агітацію. Левова доля тих невеликих коштів, що надходять нам від прихильників, від представників малого та середнього бізнесу, витрачається на захист України від окупанта – на потреби Добровольчого Українського Корпусу «Правого сектора». Незважаючи на історичні зміни останнього року, ми мусимо констатувати, що підсумок виборів, як і раніше, залежить не від якості списків та виборчих програм, а від рекламного бюджету учасників перегонів. «Правий сектор» теж міг би мати мільйони рекламних грошей. Але тоді б ми перестали бути «Правим сектором» – силою нової якості, незалежної від олігархічних гаманців. Тож, на жаль, цю Верховну Раду знову формують представники великого бізнесу. Однак це не трагедія і не кінець надіям. Це лише початок змін в країні. «Правий сектор» продовжить розбудову партії, залучаючи для своїх лав справжніх патріотів. Ми послідовно та неспинно будемо рухатися до нашої мети – а це запровадження політики нової якості та проведення справжніх реформ у військовій, правоохоронній, освітній та культурній сферах. Рушійною силою наших ініціатив стануть щонайменше двоє депутатів-мажоритарників: лідер партії Дмитро Ярош та речник ПС Борислав Береза, які, за попередніми даними, виграли вибори на своїх округах. «Правий сектор» наголошує: якщо в державі не буде реальних змін, цілком можливий третій Майдан. І ми станемо його активними учасниками. Але брати участь в ньому ми будемо заради України, а не заради відсотків на виборах.
27 жовтень, 2014 в 16:13
Палиця - син святого Петра.
27 жовтень, 2014 в 15:31