вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Вітюля, так, я вважаю себе журналісткою, бо в 1979 році хотіла поступити у Львові на журналістику, але батьки, нажаль, відмовили)) В газетах публікувалася ще в 80-ті роки!
15 березень, 2013 в 20:24
Що б не казали про А.Ф.Кривицького, але він менше за всіх наступних мерів скаржився на нестачу коштів, але встиг у свій час відремонтувати вулицю Лесі Українки, Б.Хмельницького, вулиці, що ведуть до Луцького замку, частину проспекту Волі. Саме при ньому впорядкували в одному стилі зупинки громадського транспорту, створили в парку містечко "Диво", відновили роботу кількох міських фонтанів. Зі смаком була оформлена площа біля міської ради, споруджено пам"ятник Святому Миколаю, біля якого тепер фотографуються молодята. Він наполегливо добивався дотацій для Луцького підприємства електротранспорту, при ньому збільшилася протяжність маршрутів тролейбусів та вперше з"явилася практика курсування безплатних тролейбусів на Паску, Проводи, Новий рік. Чи не вперше в Україні впроваджено систему єдиного розрахунку за житлово-комунальні послуги. В часи кризи 90-х років забезпечив безперебійну виплату пенсій міським пенсіонерам. А чого варті його планьорки, які транслювало щотижня Волинське телебачення! На цих планьорках він давав добрий наганяй і комунальникам! Саме при ньому Луцьк здобув славу охайного міста і став взірцем культури для всіх райцентрів, сюди потягнулася молодь з усієї Волині здобувати вищу освіту. А які аматорські концерти відбувалися на Театральному майдані на свята! Без величезних сцен та дороговартісної апаратури... Саме Антон Федорович перетворив Луцьк кінця 20 століття на перлину Західної України, допоміг усім нам відчувати себе тут комфортно та привчив берегти оце чудове середовище!
15 березень, 2013 в 17:02
А й справді: "В 1990 году Заочный институт советской торговли преобразован в Московский коммерческий институт (МКИ) Министерства торговли РСФСР. В 1992 году Московский коммерческий институт (МКИ) преобразован в Московский коммерческий университет (МКУ) Министерства торговли и материальных ресурсов Российской Федерации. В 1995 году Московский коммерческий университет (МКУ) переименован в Московский государственный университет коммерции (МГУК) Комитета Российской Федерации по торговле. В 2002 году на базе Московского государственного университета коммерции Минэкономразвития России, Московского торгово-экономического техникума Минэкономразвития России, Московского технологического колледжа питания Минэкономразвития России создан Российский государственный торгово-экономический университет Министерства экономического развития и торговли Российской Федерации (РГТЭУ)." То де Смоленг здобув вищу освіту? Мабуть, там де й Янукович здобув своє наукове звання "проффесор".
12 березень, 2013 в 18:29
Мене особисто дивує те, що за радянської влади в місті Луцьку і для міста Луцька робилося більше, а штати були менші. Зараз не забудовуються за державний кошт вулиці і мікрорайони, не розбиваються нові парки і сквери, не функціонують радянські підприємства, кінотеатри, їдальні і магазини державної форми власності, не в повній мірі виконують свої функції житлово-комунальні підприємства. То чому ж для контролю над тим, що лишилось у Луцьку після панської Польщі і Совєтів, треба щораз більше чиновників? Питання риторичне. Всі знають, чому і навіщо...
01 лютий, 2013 в 09:14
Це не про цю, часом, рекламу "червоним по рожевому" коментатор згадував у сьогоднішній же темі на ВР про Новий рік по-мюнхенськи? http://www.volynpost.com/news/8842-novyj-rik-u-lucku-hochut-sviatkuvaty-po-nimecky Жах.
13 листопад, 2012 в 22:34