вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Хлопці, у нас в Луцьку музей бойової техніки простоює без діла під відкритим небом. Може, знайдуться слюсарі та механіки, щоб цей мотлох запустити в експлуатацію? Звісно, старі моделі... Але раптом ще прислужаться?
19 березень, 2014 в 18:38
Схоже, що вони всі там, у Росії, схибнуті. І офіційні особи в першу чергу. Руссонацисти.
19 березень, 2014 в 18:28
Вітаємо, друже! Чекаємо гарних звісток про стан здоров'я й Артема!
19 березень, 2014 в 17:56
Торгівля з тротуарів - це не Центральний ринок. Це ринки "Агросервіс", "Скорпіон" та ПП Пахолко. Причиною постійного срачу, пробок на Глушець та Замковій є існування саме їхніх рядів МАФів, які не обмежені парканом, з виставленими на кілька метрів вперед від фасаду столами з фруктами, бакалією, побутовою хімією та напоями. Тут же - бабульки з домашнім молоком, сиром, картоплею, розсадою, з якими явно не може справитись муніципальна дружина. По закінченні робочого дня все сміття, газетки, ящички залишаються валятись там же, на тротуарі, поки прибиральники протягом кількох годин - до 7-8 вечора це все не приберуть. В результаті лучани постійно бачать неприбрану вулицю або постійні затори і, логічно, складається враження що "з цим Старим базаром нада шота рішать". Така думка вигідна і певним особам, які потирають руки в очікуванні переселення Старого ринку на околицю з подальшим будівництвом чергового говноторгового центру. Така позиція вигідна підприємцям Завокзального ринку та власникам бутіків та супермаркетів міста. Моя думка - торгівля повинна здійснюватись виключно на території Центрального ринку, що обмежена парканом, з-під замку прибрати ті 3 ряди з китайськими шмотками і на їхнє місце повернути стоянку автомобілів (звільнить вулицю Глушець), сам ринок накрити та поступово безболісно для підприємців реконструювати та впорядкувати ряди - це не буде так спотворювати вигляд замку з вулиці Глушець. А взагалі-то в самому Старому місті бардак. Самобуди та руїни на кожному кроці. Дивитися немає на що, крім окремих пам'яток, які не являють собою комплексу.
19 березень, 2014 в 17:53
Кримські татари побоюються нової депортації http://www.5.ua/component/k2/item/373553-krymski-tatary-vidteper-poboiuiutsia-novoi-deportatsii Це теж примітивізм?
17 березень, 2014 в 11:11