вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Торгівля з тротуарів - це не Центральний ринок. Це ринки "Агросервіс", "Скорпіон" та ПП Пахолко. Причиною постійного срачу, пробок на Глушець та Замковій є існування саме їхніх рядів МАФів, які не обмежені парканом, з виставленими на кілька метрів вперед від фасаду столами з фруктами, бакалією, побутовою хімією та напоями. Тут же - бабульки з домашнім молоком, сиром, картоплею, розсадою, з якими явно не може справитись муніципальна дружина. По закінченні робочого дня все сміття, газетки, ящички залишаються валятись там же, на тротуарі, поки прибиральники протягом кількох годин - до 7-8 вечора це все не приберуть. В результаті лучани постійно бачать неприбрану вулицю або постійні затори і, логічно, складається враження що "з цим Старим базаром нада шота рішать". Така думка вигідна і певним особам, які потирають руки в очікуванні переселення Старого ринку на околицю з подальшим будівництвом чергового говноторгового центру. Така позиція вигідна підприємцям Завокзального ринку та власникам бутіків та супермаркетів міста. Моя думка - торгівля повинна здійснюватись виключно на території Центрального ринку, що обмежена парканом, з-під замку прибрати ті 3 ряди з китайськими шмотками і на їхнє місце повернути стоянку автомобілів (звільнить вулицю Глушець), сам ринок накрити та поступово безболісно для підприємців реконструювати та впорядкувати ряди - це не буде так спотворювати вигляд замку з вулиці Глушець. А взагалі-то в самому Старому місті бардак. Самобуди та руїни на кожному кроці. Дивитися немає на що, крім окремих пам'яток, які не являють собою комплексу.
19 березень, 2014 в 17:53
Кримські татари побоюються нової депортації http://www.5.ua/component/k2/item/373553-krymski-tatary-vidteper-poboiuiutsia-novoi-deportatsii Це теж примітивізм?
17 березень, 2014 в 11:11
І справді, давайте газовий вентиль Росії перекриємо. "Отрежем Путину трубу" https://www.youtube.com/watch?v=pwvV0CMePVs
17 березень, 2014 в 10:50
Погранзона на сухопутних кодонах України з Росією фактично відсутня, то про що мова? Рови вирили погранці з дві ночі? Дріт колючий протягнули?
17 березень, 2014 в 10:44
Всі русскі кричать: "Крим - наша зємля!" А хоч один русскій сказав: "Кримські татари - наш народ!"? Росіяни завжди вважали кримських татар людьми другого сорту. Жоден коментатор з Росії в соціальних мережах не згадав про кримських татар і їхню подальшу долю згідно планів Путіна.
17 березень, 2014 в 10:32