вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Вчителька? Ми виховуємо хабарництво з дитинства, а потім дивуємося, чому країна така і влада така.
08 березень, 2014 в 23:14
Корміліца... Як дотації отримувати,- так шахти отримують. Як пенсії підвищені і на 10 років раніше, ніж решта трудящих України - так із спільноукраїнського казана...
07 березень, 2014 в 20:06
Прізвище героя - Баженов. Леонід Баженов. Справді хороша людина і завжди виглядає молодше, ніж на свій вік.
07 березень, 2014 в 19:29
Кримчани сподываються, що Росія їм дасть гроші. Туристичні міста дивляться на статки приїжджих із Росії, і на тому фоні українці явно програють. У Севастополі йде порівняння зарплат військовослужбовців. Бійці українських ВМС мають три-чотири тисячі гривень зарплати. А в Чорноморському флоті Росії простий матрос-строковик, якого у 18 років призвали в армію, отримує шість тисяч на наші гроші, офіцери – 18-20 тисяч зарплати. Тому зараз, стоячи під триколорами і вигукуючи «Спаси нас, Путін!», люди думають, що і їм подібні статки Росія подарує.
06 березень, 2014 в 20:19
Шановні затяті націоналісти! Ви щиро вважаєте, що Ви добро робите громаді??? Приятелюйте іноді з головою! Не настільки зараз сильна Україна, її влада та армія, щоб прикрити від втручання зовні ті чудеса в Україні, які ви, не думаючи, витворяєте вже зараз! Ви допригаєтесь, що Росія і сюди, на Волинь, "захисників російськомовного населення" направить. Багато російськомовних людей старшого віку налякані витівкою з Башкаленком, ви хочете, щоб після встановлення пам'ятника, який вносить розкол в суспільство, вони листи Путіну писали?! Будьте поміркованішими. Принишкніть хоча б до тих пір, поки Крим не буде звільнено від російських військових!
06 березень, 2014 в 18:28