вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Амністія мітингувальників не означає зняття з них судимості. Потрібна повна їх реабілітація!
05 лютий, 2014 в 17:42
У себе на подвір'ї став, як-от луцькі комуняки поставили в коридорі обкому КПУ. Не всі лучани помішані на політичних ігрищах, є й здравомислячі люди. Сам РАГС потребує ремонту, озвучена сума 450 тисяч. Потребують ремонту пам'ятки в Старому місті - це теж наша історія. А уродувати готове, не вашою працею створене - лучани не дозволять.
05 лютий, 2014 в 09:03
До чого тут присяга? Вони з майданівцями зводять особисті рахунки з мовчазної згоди керівництва. Їх дії антизаконні та поведінка свідчить про моральний занепад. Люди служили в Афганістані, брали полонених, та ніколи жоден з полонених не був підданий радянськими воїнами приниженню та тортурам.
04 лютий, 2014 в 23:50
Моя старенька мати, родом з Оренбурзької області - громадянка України з 1947 року. Вона вільно спілкується і читає українською мовою. Ніколи не була комуністкою, в 1991 визначилася "за" українську Незалежність, голосує за Тимошенко і Боруцького, не ностальгує за СРСР. Так само і ми - її діти та онуки. Та всі ми - проти встановлення пам"ятника черговому "вождю", проти нового істукана взамін поваленому. "Совєти" були розумнішими за "нинішніх" - залишили сквер біля РАЦСу територією, вільною від політики та ідеологічних ігрищ. Думаю, що це було передбачено радянськими архітекторами, що проектували сквер... Що не кажи, а й тоді існувало табу на бездумне розташування пам"ятників з ідеологічним підгрунтям - тому й не було бюстів Леніна ні біля ЗАГСу, ні в парку, ні на Театральному майдані, ні навпроти кінотеатру "Промінь", ні навіть перед Палацом піонерів. А зараз спаскудити архітектурний ансамбль беруться навіть не архітектори - політикани... Може б їх енергію - та в інше русло? Ліквідувати стихійні стоянки в центрі, відродити спортивні майданчики, спроектувати хоч одненьку НОВУ площу чи сквер, з пам"ятником Бандері чи без нього...
04 лютий, 2014 в 23:30
Підтримую. Не для того я сплачую податки, щоб чергових істуканів ставили по моєму місту. Чим ви краще вірних ленінців, га, свободівці?
04 лютий, 2014 в 23:21