вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
Якби мій чоловік на те, щоб засклити шибку в квартирі, витратив понад 2000 гривень, я б його прибила... Щось задороге скло у Яковлєва... Аякже, треба ж гроші на преміювання працівників Центру туристичних послуг...
11 вересень, 2013 в 21:09
Нехай Романюк доводить те, що ляпнув. Я писала про те, що міська рада - інкубатор для випускників СНУ, ще й премії всім поголовно, не те що на виробництві - за фінансовими результатами. А робота в міській раді проводиться. Але й зловживань достатньо. У начальства, а не у молоді.
11 вересень, 2013 в 08:25
З 1979 року плачу, прокуроре))
11 вересень, 2013 в 08:16
А чому ж на КРЗ електрикам "за просто так" не дають щомісяця премію 400 гривень? Чому з цегельного заводу люди звільняються, бо зарплата 700 гривень? І не найкращі умови праці, порівняно з ЦНАПом. Квіточок на луцьких клумбах лучани не бачили до самого серпня, коли стали готуватися до Дня Незалежності. Двірник у дворі з"являвся раз на тиждень рівно місяць і зник, я сама беру мітлу і замітаю асфальт (краще за нього), щоб онучка з подругами могли класики погратися, помалювати крейдою, поскакати на скакалці, не здіймаючи куряви. Фінансування не вистачає місту? Менше треба елітні гулянки Романюку влаштовувати в замку за рахунок лучан. А податки і квартплату я справно плачу, самих податків 500 гривень, питання в тому, що шикувати, вп'ятнадцяте роблячи ремонт Меморіала, не треба, особливо коли працюючих підприємств у місті обмаль і податків дуже мало. А розмір премії все ж повинен залежати від кінцевого результату. А результат? Спонсора для табло, скульптури інтелігента з кавою і для містка закоханих знайшли, а для громадської вбиральні - ні. Старе місто стоїть в руїнах - "не можуть знайти господарів" проданих пам'яток, які руйнуються... Є закони, є відповідні механізми, як забрати безхозне майно в комунальну власність, то чому історичні пам'ятки стоять руйнуються? ЦНАП потрібен, але зараз не ті часи, щоб щороку збільшувати штат і ні за що роздавати премії.
11 вересень, 2013 в 08:14
"гострого пера" за час існування ВП ніхто і не чув і не бачив 100%
10 вересень, 2013 в 22:26