вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Нінуля
Дата реєстрації: 09 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ніна Мартинова
Луцьк
05 квітень 1962 р.
так а де прізвища нагороджених журналістів?
22 серпень, 2013 в 23:07
Коментаторам. Не "каблуки", а "підбори".
22 серпень, 2013 в 22:48
Нічого дивного. Вперше єврейська громада Луцька згадується в привілеях, дарованих луцьким євреям намісником Литви, майбутнім великим князем Вітовтом 1388 р. Завдяки його зусиллям у місті оселилися євреї, вірмени, караїми і татари. Докладніше про історію євреїв у Луцьку тут: http://www.eleven.co.il/article/12517
22 серпень, 2013 в 22:19
Шановні лучани, які жертвують кошти на Старому ринку для песиків і котів! Вимагайте скриньку для своїх пожертв! Або купляйте корм. Днями була свідком, коли одна торгашка, яка стоїть поруч, іноді допомагає і не має жодного відношення до тих жіночок-волонтерів, що пристроюють кошенят-собаченят в добрі руки, годують, виводять глисти,- взяла у молодої пари пожертву 100 гривень, поки волонтери були відсутні, і не призналася їм, коли вони повернулися. Наступного дня навіть корму тваринкам не купила. Я була свідком і на другий день повідомила волонтерів, бо всіх жінок добре знаю багато років, хто і скільки вкладає матеріальних коштів і душевних сил в кошенят-цуциків. Пані Новарчук обов"язково буде повідомлено про цей та інші подібні інциденти.
22 серпень, 2013 в 19:22
Справді, рожищанські маршрутки відходять з Привокзальної площі кожних три хвилини, зате четвірки тролейбуси - рідкість. Можна пустити рожищанський транспорт тільки до колишньої кінцевої 22 маршруту на вул. Ковельській, і то їм зажирно. Луцьк із того ніяких податків не отримує. Та сама біда зі смердючими ківерцівськими маршруткамиз брудними чохлами на пасажирських кріслах, які довозять ківерчан на Старий ринок, до тубдиспансеру та технічного університету. Навіщо вони об"їжджають ціле місто? Досить до Варшавського ринку - і до побачення.
21 серпень, 2013 в 20:01