вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
manev
Дата реєстрації: 25 липень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Андрій Линдюк
Маневичі
14 грудень 1980 р.
Кандидат економічних наук, доцент, житель смт. Маневичі
1. Росія вже 2 тижні планомірно захоплює Україну. 2. Влада на місцях все рівно має формуватись, чим якісніше, тим краще. 3. Часу потрібно максимум 6 днів!!! А при бажанні і того швидше! - створення комісії 1 день. - пропозиції можна приймати 1-2 дні. - вибір кандидатів 1 день. - підготовка згідно п.4 1-2 дні - прийняття рішення 1 день 4. Можна звичайно дивитись на Крим, за той час аби як свормувати місцеву владу і через пару місяців знову виходити на МАйдан!
12 березень, 2014 в 14:10
Насамперед хочу сказати, що за Юлю я ніколи не голосував і це легко побачити у моїх публікаціязх на VP! По-друге, якщо Юля обікрала опозиціонерів, то це її проблеми і їх) Не буду адвокатом Юлі, але заради справедливості скажу, за роки свого правління вона не ввійшла в жоден рейтинг мільйонерів, а Янукович і його деякі прихвосні-олігархи, в тому числі і деякі наші депутати, за роки правління Януковича позаробляли сотні мільйонів доларів. Подивіться інформацію Forbs
01 грудень, 2013 в 16:07
Пам"ятайте, що кожен волинян, який на виборах проголосував за ПР, КПУ, а також за тих депутатів, які голосували за призначення уряду Януковича, а до них належать Єремєєв, Івахів та Мартиняк ВИ також винні у побитті молоді на Майдані. Адже саме завдяки ВАМ в уряді керують ті хто давав наказ бити мирних українців! Ви, за 200 грн продали майбутнє своїх дітей! Ганьба Вам!
01 грудень, 2013 в 15:51
Михайле, та якби Ви реально мали бажання мати інформацію про підкуп виборців, то вам всього лиш варто було б заїхати у будь-яке село із 4-ьох районів (Камінь-Каширського, Ківерцівського, Любешівського чи Маневицького) і зайшовши у школу Ви б відразу побачили підкуп: у 95% шкіл хоча б пару але є вікна, які в народі так і називають "вікна Єремєєва". А якби Ви ще б піднапряглись, і зустріли на вулиці 3-ьох осіб, то як мінімум один з них точно отримав двохсотку, від одного кандидата, від якого не буду писати, бо це "секрет"! Про гроші для Церков також не буду писати, бо це ж людина робила щиросердно, без жодного піару, так щоб про це ніхто не знав. Бо ж тільки злодії піаряться на пожертвах для Церковних громад!
01 жовтень, 2012 в 01:07
Насамперед пані Олю, хочу доповнити, що ми волиняни повинні гордитись, що маємо свого земляка-волинянина, який відноситься до моральних авторитетів нації! Хто не знає, то відмічу, що Євген Сверстюк народився на Горохівщині... А щодо ідей, які намагається до нас донести Євген Олександрович спільно з іншими учасниками Ініціативи "Першого Грудня", то у мене враження, що ми для них ще не доросли... і напевне вже не доростемо ((( адже якщо на сьогодні учитель у школі продає майбутнє своїх дітей за 200 грн чи вікна у школі, то такий учитель ніколи не зможе виховати дітей, для яких гідність буде понад усе! А власне учасники Ініціативи основну роль для побудови держави відносять молоді!
01 жовтень, 2012 в 01:00