вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Марія Островська
Дата реєстрації: 10 вересень 2014 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Марічка Островська
Луцьк
Я Щаслива з Роду, маю Добрих друзів - Живих і Ангелів (які бачать кожен крок Всіх)!
о-о дорогесенькі))) я на відміну від вас в підпіллі не сиджу))) еге ж. а гроші, відповідаю тим хто не знає, я витратила на фарбу,якою розписала школу і альтанку, бо турачок щось не подумав про фінансофу сторону саме прикрашання об'єктів біля школи і в школі))) і ще одне, коли я влаштовувалася на роботу в рідне село то мій тато купив фарбу на шкільні потреби на 3000 грн.а 4-5 роки назад це досить нормальна сума, чи ні? І дякую за ненормативну лексику - тим ви ще раз показуєте свою освідченність і культуру, молодці! дякую!
03 лютий, 2016 в 21:04
бідна і нещасна ти людино))).співчуваю тобі!
01 серпень, 2015 в 12:38
Жаль мені Вас, "Володю"!
26 червень, 2015 в 10:45
Дякую дуже за поради, за співчуття, прийму до уваги. Я пишу під своім ім'ям, а не ховаюся під псевдами, я говорю правду і буду кричати про неі на цілий світ, і я чесна з собою і людьми, бо не боюся говорити те що знаю і бачу, і моя родина, так як ви назвали "куприяни" МОЯ,і коли ви думаєте сьогодні так а завтра не так в залежності від вигоди собі, то моя родина не боіться і не жде благодатті там де нема правди, а судити і обливати брудом під фейками може кожен, чи то сусіди чи колишні друзі, майте сміливість - бажаю вам!дякую за увагу .
26 червень, 2015 в 10:44
І ще одне кореспонденту - Священик із сім'єю буде жити в Угринові в своій хаті і Нашому молитовному домі,на сьогодні,дасть Бог будем в церкві).А на рахунок "зайняли"храм то поправка-захопили під "проводом"турака аа який не має ніякого відношення до Православних людей нашого села,оскільки сам греко-католик.
13 червень, 2015 в 11:50
попередня 1 2