вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Олександр Ніколайчук
Дата реєстрації: 10 грудень 2014 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Олександр Ніколайчук
Луцьк
громадський активіст, "Самооборона Волині"
Я не 100$, щоб усім подобатися. Заклад не представив жодних документів на проведення публічних заходів. Це нікого не турбує? А "охання" не почнуться, коли там щось трапиться: мовляв, "правоохоронці знову не вгледіли", "нічого не роблять за наші податки", "злочинність росте", "бандитизм квітне", "страшно на вулицю вийти", "от колись було..."? І на останок, я - громадянин. Людина, якій не всеодно, що буде з моє країною та тим, що мене оточує. Чого і всім бажаю. Окреме звернення до коментатора, що ховається під ніком "Іван": дай Боже тобі працювати так і стільки, як то робив і роблю я. І пожинати плоди від результатів своєї роботи.
26 грудень, 2016 в 22:36
Яку таємницю слідства Ніколайчук розголосив? Написав "А", пиши "Б". Не можеш публічно відповісти, зустрінься і поясни приватно.
10 грудень, 2016 в 16:16
ВП, для чого було видаляти допис коментатора "Вася" про "ледаря" Ніколайчука?
24 листопад, 2016 в 22:08
Ненавиджу брехню. Людина, що знайома зі мною, таку ахінею не напише. Я - не бідний чоловік, живу за принципом, що податки повинні сплачуватись в Україні та створюю легальні робочі місця, чого і тобі бажаю, Вася. Між іншим, позитивним життєвим досвідом потрібно ділитися, "туди" із собою нічого не забереш.
24 листопад, 2016 в 17:40
Ні не "повилазило". "Опера" регулярний учасник звітів посеред найактивніших порушників. Мажорна молодь не вміє відпочивати, щоб не заважати оточуючим. Доречі, на сьогоднішню ніч на чергування є вільне місце. Саме для Вас. Можу Вас, як людину, яку турбує правопорядок, залучити до патруля, включити до складу групи та надати повновважень по вирішенню проблеми, що Вас турбує. Чекаю на зголошення. Ви особисто теж набудете статусу "контролюючої організації".
25 липень, 2015 в 11:36
попередня 1 2