вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Юрій Ричук
Дата реєстрації: 10 листопад 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Юрій Ричук
Луцьк
22 грудень 1979 р.
Шеф-редактор медіа-холдингу "Сім"я і дім"
Порада: наступного разу робіть зауваження трохи більш коректно. Тоді не будете таким бовдурем виглядати. До слова: "вибачаюся" - неправильно. Правильно - "вибачте мені".
28 листопад, 2013 в 14:34
Текст - ні. Інформація - так ;) Гіпер додали
24 листопад, 2013 в 16:56
Люди, які дозволяють собі такий тон, боячись відкривати своє обличчя - жалюгідні. Це був ваш останній допис в якості Аноніма. Або зізнавайтеся, хто ви, або більше тут умнічати не будете. так от
21 листопад, 2013 в 13:46
Модератор ваш комент нє снімал
20 листопад, 2013 в 07:08
А чому, Міш, ми не мали цього передруковувати? Це що, сказав хтось невідомий і нерозумний? Коротич - без перебільшень був авторитетом у свій час. І його думка мені, як людині яка знайома з творчістю Лиса - дуже цікава. І далеко не одному мені. Щодо того, що чиїсь твори "не заслуговують того, щоб авторові анонімно "перемивали кістки" любителі політичного чтива та непрофесіонали", то мені здається - це точно не про ті твори, автори яких претендують на популярність і визнання. Форуми, де обговорюють книги фільми і музику, з"явилися чи не першими в інтернеті. Чому це має бути прерогатива професіоналів??? Як ти розділиш людей на тих, хто має право критикувати книгу Лиса і на тих, хто на це не має права??? Лис що, писав її тільки для "професіоналів"??? Ні, він її писав для всіх! Це не є наукова праця, високоінтелектуальне ессе чи релігійний трактат. Це звичайна "літературна попса". Тобто популярна література. І оцінювати її мають право всі, хто це прочитав. Тим більше - Коротич. P.S. Новинні та політичні ресурси, де все просякнуто недовірою, ненавистю, заздрістю і іншими не надто хорошими емоціями - це ти про кого? )
17 листопад, 2013 в 18:33