вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Стрийко
Дата реєстрації: 27 грудень 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
У разі, якщо підприємці продаватимуть товар із символікою Луцька, який не є зареєстрованим, то вони муситимуть сплатити адміністративний штраф: від 340 гривень для фізичних осіб та від 800 – для юридичних. Нічого вони не платитимуть. Як на мене - рішення суперечить законодавству (слід перевірити, чи пройшло воно регуляторну процедуру).
26 січень, 2013 в 18:03
Щодо Аржанова, є підозра, що Волинь просто торгується. В Арсеналі криза (треба продавати гравців), Аржанов вже був у сезоні заграний за клуб УПЛ (існує ліміт на кількість переходу упродовж сезону), тому в нього лише два варіанти - або повертатись в Арсенал, або назад у Волинь (очевидно, що покупців з-за кордону на нього небагато).
26 січень, 2013 в 18:00
Не все, що передбачено в програмах відображається в бюджеті. У початковому бюджеті міста було передбачено 100 тис. грн. статутного внеску для Центру туристичної інформації та 100 тис. грн. на реалізацію зазначеної Вами програми. Можливо, Сосновський мав на увазі імовірні пропозиції Романюка збільшити фінансування туристичної галузі до 300 тис. грн. Не знаю, як щодо Берліну, але якщо місто не вкладатиме гроші в розвиток (а інвестиції в туризм, за ідеєю, мають колись дати віддачу економіці міста), то хто б не був керівником міста, уся його діяльність завжди зводитиметься до перерозподілу тих крихт, які зараз є в бюджеті. Сосновському, звісно, на це плювати - він знає, що його більше не виберуть до ради, тому урвати треба зараз (читай - виторгувати свій інтерес). Саме звідси така принциповість щодо розподілу бюджетних коштів. Можливо я помиляюсь, і позиція депутата - лише результат його стратегічної недалекоглядності та популізму.
26 січень, 2013 в 17:54
Михайло - це експерт (ми ж тут статтю обговорюємо). А, як мені здається, правий він у тому, що "Вибираючи нового заступника, Романюк не пішов «на поводу» в місцевих олігархів"
18 січень, 2013 в 08:51
(прод.) зациклений на власних амбіціях чоловік
17 січень, 2013 в 23:06