вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Стрийко
Дата реєстрації: 27 грудень 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Смішним якраз є Ваш коментар, очевидно (sic!). Невже Ви серйозно вважаєте, що документи первинного обліку (а саме їх копії хочуть витребувати податківці) є необхідними звітними документами? Не впевнений, що ситуація пов'язана з редакційною політикою газети. Мені вона дуже схожа на типовий наїзд наших луцьких податківців. Після того, як Ви пренесете для них усі первинні документи, вони "намалюють" для Вас справу. Моя порада - чітко з'ясовувати операції якого контрагента перевіряються, які процесуальні підстави витребування документів і т.д. Погоджусь, що краще це робити з юристом.
10 вересень, 2012 в 18:55
От лише не треба нас всіх переконувати, що це нормальна ситуація. Чи платниками податків у Луцькому районі є винятково прихильники ПР?
09 вересень, 2012 в 13:26
"Може варто обрати молоду людину, яка мислить по іншому, яка світ бачить по іншому, у якої все життя попереду, яка буде думати не про сьогоднішній день, а про завтрашній?" Ну-у, і... (всі затамували подих в очікуванні імені)
09 вересень, 2012 в 12:21
Так вони ж більше нічого не вміють. Навіть анонімку міністру грамотно написати не можуть.
06 вересень, 2012 в 18:17
Відповідно до статистики, в Україні приблизно 780 міліціонерів на 100 тисяч населення. Це вдвічі більше, ніж в Польщі та у середньому в країнах ЄС. І навіть більше, ніж за часів СРСР. Думаю, доцільно вдвічі скоротити чисельність працівників МВС. Натомість також удвічі підвищити їх заробітну плату. Утримувати таку кількість малограмотних ледацюг суспільство вже більше не може.
06 вересень, 2012 в 18:15