вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Стрийко
Дата реєстрації: 27 грудень 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Також чув про нього не лише добре, але чого-чого, а професійності у нього не забереш. На бровіних тримається старенька європа, шкода, що у нас таких небагато.
05 березень, 2012 в 19:43
Ящо критерієм політика є відданість керівництву партії, то тоді так, Грицюк - правильний вибір. А якщо керівництво партії - це, пробачте, пройдисвіти? Якщо завтра Юля скаже, що не такий Янукович і поганий, або що кращий вибір для України - союз з Росією навіки віків? На мою думку, найгірше, що може бути в українській політиці - це покладання на авторитет іншої особи. Не для того ми отримали урок 2004 року, щоб зараз наступати на ті ж граблі. Безумовна відданість породжує інтелектуальний вакуум - оскільки лідер за нас усіх вже вирішив, то нам думати вже не треба, слід просто виконувати волю богообраного світоча. Наслідки цієї інтелектуальної порожнечі ми бачимо зараз на Волині - повна безініціативність, беззмістовність і безпорадність. І такий стан справ консервується і надалі. Сумно.
05 березень, 2012 в 14:13
Так. Проблеми БЮТа в грицюках.
04 березень, 2012 в 16:47
Хай би вже Олійника. Хоч надія була б...
04 березень, 2012 в 15:38
Вибачте за тональність. Я просто переконаний, що Грицюк працює на перемогу про-януковицьких сил більше, ніж навіть самі члени ПР. При цьому він, здається, щиро переконаний, що працює на Батьківщину. А такі, як Аня Куницька, просто маніпулюють його честолюбством заради своїх корисливих інтересів.
04 березень, 2012 в 13:07