вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Василь Давиденко
Дата реєстрації: 29 грудень 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Василь Давиденко
Київ
12 січень 1978 р.
dv_pravo
161932954
Василий Давыденко
Юрист
Це автореферат? Дисертація? Що це? Для чого це тут?
28 грудень, 2012 в 08:51
Ахрєнітєльна робота дороги перекривати!!! Чи варто було п'ять років штанці протирати на істфаці, що лише цьому й навчитись? Гм... Може тобі варто було авторожній технікум закінчувати?
02 серпень, 2012 в 20:31
Натрапив на цей допис і вирішив відписати. Гузя я не критикую. На мою думку критикувати можна те, що тій критиці піддається. Гузь же наклацує таке, що таким, що можна чи то схвалити чи критукувати назвати вкрай складно. Стосовно Кононовичів. Чи колись вони потребували юридичного ЗАХИСТУ? Мені такі факти невідомі. Вчіть матчастину! І це не завчена фраза, а заклик. Щоб такі як Гузь (та, ймовірно, і ви) не батутами доводили істинність своїх думок, а логікою та знаннями.
02 серпень, 2012 в 20:26
Гузь! Ну, невже ти, депутат від Старовижівського району, не можеш збагнути, що революційні настрої не по столицях вивчаються? За що тобі оцінки з політології та істрорії ставили? Росія ніколи не мала успіху в революціях "знизу", якщо вони походили з "верхів", що сиділи в центрі. І повстання Пугачова і Жовтневі події 1917-го року передумови мали в провінції. В центрі вони лише систематизовувались та використовувались певними опозиційними групами саме ДЛЯ ЗАХОПЛЕННЯ ВЛАДИ. Тобі варто було б збагнути, що твоя популістика ще більш очевидна, коли ти разом з красивими словами вживаєш оборот "боротьба за владу". Тобто, за Фрейдом, ти сам себе і здаєш, сам розкриваєш істинні свої наміри - боротьба за владу. Так що ВЧИ МАТЧАСТЬ. Не базікай маячню, а хоча б попитай фахівців, що й коли вірно та дотепно було б сказати та написати. А коли сам неспроможний - спитай знавців.
07 березень, 2012 в 10:04
Дивна ви людина, прошу пана. "Червона" та площа не тому, що вона красива. Принаймні, остаточного висновку щодо походження назви немає. До Вашого відома, на цій площі свого часу відбувались публічні страти. І настільки багато було страчених, що площа від крові було червона. Є й така версія. Так що ВЧІТЬ МАТЧАСТИНУ!!!
07 березень, 2012 в 09:54
попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9