вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Григорій Гороть
Дата реєстрації: 30 серпень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Григорій Гороть
Юридичну точку зору мають встановити в змагальному процесі в суді
15 вересень, 2017 в 17:09
На сайті глючить антиспам, тому не можу відповісти кожному окремо. "Лучанину" - Якщо політики опускаються нижче плінтуса, то як ще про них можна писати. Хамства тут не має, є іронія, а іронія супутниця правди. "На замовлення політичних конкурентів" - це стандартний темник, коли не має що сказати по суті. "Малому" - так, саме це я маю на увазі. "Я" - стиль такий. Це ж не заява в суд.
08 липень, 2017 в 09:05
Так, з Володимира. Не хочу, аби укропський цирк приїхав на гастролі в наше місто, тому і пишу. Мої контакти вам не знадобляться. Займіться контактами своїх крис - їм прийдеться прийдеться платити по кошторису, коли вони почнуть розбігатись. Дно вашого кораблика почало протікати, ви дуже часто його пробивали.
07 липень, 2017 в 16:22
Дивно, всі хто використовує слово "Гейропа" постійно їздять в європейські країни, або хочуть поїхати. Само собою, мають бажання відправити своїх дітей туди на навчання. Цікаво, чому?
10 червень, 2017 в 20:51
Проблеми є дві - перша, це стаття 383. Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину. "Завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину — карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років". Друга - якщо поза чергою влізло 30 авто, то на гарячу лінію треба повідомити про всі 30 - марка авто, колір і номерні знаки. Черговий не дослухає до кінця і кине слухавку. Але ще виникає питання - навіщо тоді влада, якщо вона не виконує свої обов'язки?
10 червень, 2017 в 20:46