вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Ігор Алєксєєв
Дата реєстрації: 11 жовтень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ігор Алєксєєв
Заступник голови Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»
лісник - читайте книги ,хоч обкладинки й не пишіть маячню про акти,екзил й рибок.Ваша спроба виглядати ерудитом вийшла жалюгідна,наразі. p/s Роботодавці слідкують,пильно))))
25 жовтень, 2013 в 21:37
Я дуже уважно прочитав саме те що Ви надрукували - логічно?) Що до емоційності дописувачів в колонці автора - геть згоден, але... огульну емоційніст ну ніяк не може собі дозволити публічна особа,радник мера й потужна особистість..)) Сильне,фахове,професійне розслідування з доказами,фактами,свідками ось що викликає повагу й немає значення про кого йде мова, якщо журналіст зробив свою роботу грамотно,фахово й по суті то честь йому й хвала.В іншому випадку ми дійдем до "Слухи,мифы,разследования!!"..))А це вже інший колір ЗМІ)) p/s Аноніми,дорогу ви знаєте?))
04 жовтень, 2013 в 16:53
При всій повазі до Вас Володимире але як на мене вищенадрукований матеріал це набір емоцій й недорогих інтерпритацій на тему:"...жалюгідна подоба лівої руки...А тепер давайте подумаємо про гроші...Що це означає? Ну ось, наприклад..." й так далі. Погодьтесь,якщо оцінювати Ваше ессе з точки зору доведених фактів й абстрагуватись від,я так розумію глибокої антипатії до Палиці,то залишиться набір букв без сенсу й суті.Якщо бреше фонд -доведіть,якщо атакують хакери Палиці - доведіть й тоді оприлюднюйте. Переконаний,публікація неперевіреної інформації,чуток й емоцій - вершина журналістської профанації. Я категорично ЗА здорову критику й журналістські розслідування але зроблені професійно, на основі реальних фактів,документів,свідчень й так далі.Саме журналісти є й повинні бути голосом суспільства. Нічого особистого, мої враження. p/s Готовий до звинувачень усіх сортів й типів))
04 жовтень, 2013 в 14:31
З задоволенням відповім особисто.Запрошую в гості.
16 квітень, 2013 в 18:27
шЕЛЕПУ 15 квітня, 18:34 З задоволенням запрошую автора посту до співпраці!!!
16 квітень, 2013 в 14:57
попередня 1 2 3