вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Ігор Алєксєєв
Дата реєстрації: 11 жовтень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ігор Алєксєєв
Заступник голови Волинської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»
Справа,по великому рахунку,не тільки в ялинах. Ми як суспільство,громада поступово стаємо інертною масою яку водять куди завгодно й хто завгодно!Проходить час проблема стає невирішуваною й тоді ми традиційно посипаємо голову попелом й шукаємо винного!Хто й коли НАСПРАВДІ питав лучан чи варто руйнувати парки,нищити й роспродувати сквери,роздавати дитсадочки й спортшокли й т.д. Да ніхто не питав й не буде питати до тих пір поки громада не "покаже зуби" поки не заставить себе поважати!
05 серпень, 2013 в 19:03
«.....Дерева біля «Променя» вже дуже старі, а це небезпечно. Так, якби вони росли у лісі чи парку, то потреби їх зрізати не було б. Але це площа у центральній частині міста...»----- Це що за ахінея!!!П.Бідзіля читаємо УВАЖНО!!- Ялина звичайна Picea abies Сімейство соснові. Ялина звичайна неоднорідна за зовнішнім виглядом, що зумовлено різними типами її розгалуження. Ці типи передаються у спадок, а найбільш декоративні з них виділено, отримали певні назви і широко введені в культуру. Опис: батьківщина — Європа. Дерево заввишки 30 — 35 (50) м, діаметр крони 6 — 8 м, діаметр стовбура до 1.2 (2,4) м. Крона густа, шірококоніческая, з гострою вершиною. Кора у молодому віці буро, гладка, потім червонувато-бура, лускатій-шорстка. Хвоя ігловідние, чотиригранна, загострена, довжиною 1-2 см, товщиною 0,1 см, темно-зелена, зберігається на гілках 6-12 років. Цвіте в травні. Чоловічі колоски червонувато-жовті, жіночі шишечки пурпурні або зелені. Шишки циліндричні, 10 — 15 см довжини, 3 — 4 см ширини, незрілі шишки світло-зелені або темно-фіолетові, зрілі — світло-бурі або червонувато-бурі, звисають вниз. Річний приріст у висоту — 50 см, завширшки — 15 см. До 10-15 років зростає повільно, потім швидко. ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ 250-300 РОКІВ!!!! Дістала вакханалія панове !! В світі люди трусяться над такими рослинами в місті а в нас за 30 монет все по.....ять!!! Якщо є бажання інвестора ремонтувати "Промінь" чудово але це не означає "...розрушим до основания а потом мы новый мир построим..."!Обіграти реконструкцію можна з урахуванням цих дерев!! http://www.youtube.com/watch?v=DoRiP3UGxJk https://lh3.googleusercontent.com/-18Xfmh699Aw/UHQfK-1vmBI/AAAAAAAAZUQ/Wmhoc5laYiE/s800/5.JPG http://fototelegraf.ru/?p=83218
26 липень, 2013 в 16:54
Читаю коменти .....LOL!))))
20 травень, 2013 в 21:02
Як ви вже,задроти,набридли з своїми істериками й лайном з будь якого приводу!!Зробив тебе Бог ницим холуєм,що не може постояти ні за себе ні за свою сімю й країну,так змирись з цим й існуй наздоровя але не тявкай якщо не можеш вкусити!!))Чи можеш?))))))
16 травень, 2013 в 13:09
А в очі мені скажеш,доктор пі...с?? Думаю ні,бо породою ти - шавка й тявкати з кущів твоя пожиттева карма))))
15 травень, 2013 в 20:38