вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Тетяна Грішина
Дата реєстрації: 11 листопад 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Тетяна Грішина
луцьк
19 серпень 1989 р.
365808064
журналіст
А якщо у місті НП, то ви також без відкріплення відмовляєтеся працювати?
12 серпень, 2013 в 14:17
Щодо награності і нещирості. За такою логікою варто узагалі нічого не святкувати, бо люди лицемірять в принципі. Тому тут нічого не вдієш. Треба мужньо приймати всі вітання і сподіватися на щирість) Не знаю дівчат, які 8 березня асоціюють з алкоголем, фемінізмом. Є, які асоціюють з «совком» і це їхня позиція. У мене 8 березня викликає асоціацію з вихідним, теплом, квітами, вихідним, весною, мамою, бабусею. Дівчата люблять цей день, бо вони люблять увагу в принципі. Чоловіки не люблять цей день, бо дівчатам важко вгодити, а хочеться. Тому домовляйтеся про адекватний подарунок. Правильно Толік пише, що логіки, культури у деяких процесах цього дня немає.Йду сьогодні по вулиці, мужик по телефону кричить другу: «ти вже бухій?». Свято весни часто проходить з кілометровим перегаром і тому враження від нього псується. І, до речі, Анатолій чемна, вихована, добра людина з почуттям гумору. Не заздріть. Це до тих, хто любить гадити автора, а не суть.
07 березень, 2013 в 21:23
ах!...
08 січень, 2013 в 17:33
НМСД, це не хами. це хулігани. якщо люди починають так виріщувати свої стосунки і не пишуть заяв, то значить це для них норма. А вам, Олю, я раджу одразу викликати міліцію, яка зазвичай приїжджає вчасно, і ні в якому разі самій не втручатися у подібні сутички. Навіть вмовляннями. Повірте, не допоможе. Якщо вже відчуваєте, що конче треба втрутитися, то краще кличте людей, кричіть пожежа, вмикайте сигналки авто, але не будьте рефері.
09 листопад, 2012 в 21:56
не сприймайте ці фото як мистецький витвір в якому треба шукати особливий сенс. це просто ілюстрація. мені не дивно, що у нас з вами різне "прочтение". я розмовляю мовою, а у вас жаргон, яким ви псуєте російську. чесно, деякі слова довелося гуглити. важко порозумітися - це факт. певно різне середовище, пріорітети. цей текст і фото не для вас. просто не заходьте на сторінку. як казав Жванецький: життя коротке і потрібно вміти йти з поганого фільму. ідіть, не мучте себе:)
09 серпень, 2012 в 17:54
попередня 1 2 3 4