вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Пан з Волинського воєводства
Дата реєстрації: 26 жовтень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Ось такі в нас судді. ГАНЬБА!!! Та ще й Слабенко, чи не єдиний тверезо-думаючий, прагматичний і раціональний депутат облради, виявився не зовсім тверезим... а точніше, зовсім не тверезим! СОРОМ! А таких прокурорів-рєшал, як Сліпчук - гнати нах@# з правоохоронних органів, тим більше з посади заст.прокурора області. Приїхав "зарєшать питаннячко, рубануть баблішка" а попав на НАРОДНИЙ СУД!!! ПОЗОР! Активістам Автомайдану - ПОВАГА величезна!!! МОЛОДЦІ!!!!
12 серпень, 2014 в 19:35
А нащо переписувати, якщо можна на лапу дати і закрити питання?? А люди там собі хай говорять... плювати! ;)
29 травень, 2014 в 23:41
Кому ти розповідаєш??? Їм, що забудова, що реконструкція (в т.ч. з прибудовою як у випадку з Буратіно) - все рівно. Обізяну не навчити ;)
28 травень, 2014 в 18:47
Епіцентр - Липинська с.р., Модерн-Експо - Підгайівська с.р., Кромберг - Боратинська с.р., ЦУМ, СКФ - не будувалися, а реконструювалися. Буратіно - прибудова, що згідно законодавства є теж реконструкцією. Перші троє сплатили кошти на розвиток сільських рад. Можеш поцікавитись - пересвідчитись. Куди вони пішли - питання зовсім інше, тому цим можеш не апелювати. Останні три - не повинні були платити нічого. Тому ти, шановний, геть нетямиш, бо ти є - ПРОФАН. А "ПортСІТІ" мусить сплатити кошти до міського бюджету в розмірі 6 мільйонів!!!
28 травень, 2014 в 18:45
ЯКОГО Х.. НА СЦЕНІ КЛІМЧУК??? Це над народом вирішили посміятись?? Ганьба. Такий заклад як ПортСіті - це величезний крок вперед для міста. Це правильно, корисно. Але наповнення його тими магазинами, які там розміщені - залишає бажати кращого... лайно як і у ЦУМі)
17 травень, 2014 в 17:08