вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Пан з Волинського воєводства
Дата реєстрації: 26 жовтень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Щодо корупції - це все висвітлювалось в волинських масмедіа. Тому ходити і доносити - це лишнє.
19 березень, 2014 в 22:26
Шо ти плетеш??? Це порядна людина. За нього не скажу, але син його їздив на Майдан 100%. Він набагато порядніший чоловік ніж половина Волинської Самооборони. Це так мягко кажучи... І ще одне: Кваснєвській в Польші теж був комуністом ярим. Але потім переосмислив усе і зробив з совкової країни - європейську ДЕРЖАВУ!!!! Тому такі коментарі - до жопи!
19 березень, 2014 в 22:24
Автор висловив доречну думку, у якій присутній філософський мотив. А Вам, неПравдо, аби усе звести до заїжджаного та затертого до дірок "десятиліттями крав, брехав, обкрадав, дурив, гвалтував"... ДОСИТЬ!!! Мова у статті про це НЕ ЙДЕ. Не йде вона і про народ, про боротьбу, про революцію, про жертви, героїв і т.ін. Мова йде про "опісляреволюційний період". І якщо Ви цього не зрозуміли, то обрати очільника, керівника чи ще когось - Ви не в змозі. Навіть керуючи парадом на віче, спотворюючи демкоратію. Тому що в тій самій Британії - революції, путчі і інші демарші проти влади робили одні добродії, а керували після цього зовсім інші, більш тямущі (чит. - професійніші). Слава Україні!!! І дай Боже мудрості "голосно-кричущим" дати владу в руки таким людям, які будуть обрані за професійними критеріями.
17 березень, 2014 в 23:45
Браво!!!! Влучні фрази, красиві порівняння. ПІДТРИМУЮ!!!
17 березень, 2014 в 23:38
Хто пускає пані Кревську виступати??? Далі, чому пані Кревська присутня на нарадах в ОДА по питаннях АПК, комунального господарства і т.ін., коли сама є освітянкою??? Це що, так звана волинська Вітренко??? П.С. Чи може вона думає, що люди забули про її корупцію в освітянській сфері ???
16 березень, 2014 в 18:22